Koliko vidim, ove 3G Nokije još nema na policama. Osim dodatka podrški za brži net tu su još manji kozmetički zahvati koji mi se osobno više sviđaju. Konačno je moguće postaviti i boju kursora... nešto kao tema. Nije još to-to, ali skužili su što su zeznuli.
I, ne znam na koju foru igraju sada iz Nokije jer puno više su mogli modeli one stare Nokije. Npr. stara Nokia 6300 je imala i teme i 3G i hrpetinu stvari koje se sada na 3310 predstavljeju kao - wow!


Odgovori uz citat

Bookmarks