Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 57

Hybrid View

  1. #1
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    SE K550i, Nokia 3310
    Operater
    091, 095
    Godina
    45
    Postova
    5.339
    Bodovi
    73.835
    Nivo
    66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Koliko vidim, ove 3G Nokije još nema na policama. Osim dodatka podrški za brži net tu su još manji kozmetički zahvati koji mi se osobno više sviđaju. Konačno je moguće postaviti i boju kursora... nešto kao tema. Nije još to-to, ali skužili su što su zeznuli.
    I, ne znam na koju foru igraju sada iz Nokije jer puno više su mogli modeli one stare Nokije. Npr. stara Nokia 6300 je imala i teme i 3G i hrpetinu stvari koje se sada na 3310 predstavljeju kao - wow!
    Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
    U Mobisu!

  2. #2
    Svježe registriran Postignuća:
    3 months registered250 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    LG Spirit 4G LTE
    Operater
    Simpa
    Postova
    8
    Bodovi
    327
    Nivo
    3
    Bodovi: 327, Nivo: 3
    Bodovi: 327, Nivo: 3
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Moby Pregledaj post
    Koliko vidim, ove 3G Nokije još nema na policama. Osim dodatka podrški za brži net tu su još manji kozmetički zahvati koji mi se osobno više sviđaju. Konačno je moguće postaviti i boju kursora... nešto kao tema. Nije još to-to, ali skužili su što su zeznuli.
    I, ne znam na koju foru igraju sada iz Nokije jer puno više su mogli modeli one stare Nokije. Npr. stara Nokia 6300 je imala i teme i 3G i hrpetinu stvari koje se sada na 3310 predstavljeju kao - wow!
    Na koju foru?! Evo navukli su mene i bolju polovicu. Nostalgija... možda. Jednostavno smo zamijenili stare mobače Samsung kojima su baterije već dale svoje. Prije Samsunga smo imali, tko bi rakao stare prave Nokijice 3310, a ja još i 3210. Imam ih još. A ove nove su nam prekrasne i služe samo za ono najbitnije. Za druge stvari imam jednog smartića. Milim da ove nove najviše kupuje srednja generacija, a tu ja spadam. A ova nova 3G da budem iskren me ne zanima. Autonomija je jedna od glavnih stavaka koja nas je privukla. I doslovce, baterija traje dugo. Ne baš kako se navodi, ali dva tjedna traje sa normalnim korištenjem.
    Zadnji uredio Agram : 25-11-2017 u 22:06


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Nokia 3310 - sigurnosni kod
    By Tulko in forum Nokia
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 17-03-2007, 11:33
  2. nokia 3310
    By Antonio123 in forum Nokia
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 16-09-2006, 02:28
  3. Nokia 3310
    By leo4 in forum Nokia
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 21-11-2004, 22:12
  4. Nokia 3310
    By fantom in forum Nokia
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 08-12-2002, 14:43

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove