Navigon v8.7.1 Amazon i NAVIGON Europe 5.5.xxx bez Amazon, koja je i dali je nekakva razlika i u cemu...
ako neko zna, molio bi da komentira...
NAVIGON Europe 5.5.xxx si imao instaliran pa znaš kako radi , a sad instaliraj Navigon v8.7.1 Amazon pa ustanovi razliku . Po meni radi se samo u sitnicama , dobro rade jedan i drugi .
Bookmarks