Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 116

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2012
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Mobitel
    Samsung Galaxy S8
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    96
    Bodovi
    5.739
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.739, Nivo: 17
    Bodovi: 5.739, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jesi li siguran da si dobro napravio modifikaciju USER datoteke?

    Napiši mi sve što ti piše u navigacijskom prozoru kad dođeš na external sd.

    Npr. storage/external_SD ovako nešto ti treba pisati i prepiši mi to sve.
    Zadnji uredio SGS II : 13-07-2014 u 22:01

  2. #2
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Jul 2014
    Postova
    4
    Bodovi
    11
    Nivo
    1
    Bodovi: 11, Nivo: 1
    Bodovi: 11, Nivo: 1
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao SGS II Pregledaj post
    Jesi li siguran da si dobro napravio modifikaciju USER datoteke?

    Napiši mi sve što ti piše u navigacijskom prozoru kad dođeš na external sd.

    Npr. storage/external_SD ovako nešto ti treba pisati i prepiši mi to sve.

    Upravo tak mi piše: storage/external_SD/naziv foldera copilota

    Mislim da je u samoj aplikaciji neka greška. Skinuh maloprije Copilot sa Google Store-a, skinuo mapu, sve prebacio na vanjsku sd, konfigurirao user datoteku i izbrisao EU folder sa interne memorije, pokrenuo i radi bez frke. E onda sve pobrisao i isprobao sa Copilotom 9 koji imam skinut, do u najmanji detalj ponovio sve i niš, javi mi da nema dovoljno memorije za pokretanje copilota (a ima je i previše)... Moguće da je neka greška u ovoj verziji copilota, sutra ću probat drugu skinut i ispočetka....

  3. #3
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2012
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Mobitel
    Samsung Galaxy S8
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    96
    Bodovi
    5.739
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.739, Nivo: 17
    Bodovi: 5.739, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jesi li prvo instalirao i preuzeo karte na CoPilot-u, a tek onda izmijenio USER datoteku?

    Ja sam tako napravio i radi mi.

  4. #4
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Jul 2014
    Postova
    4
    Bodovi
    11
    Nivo
    1
    Bodovi: 11, Nivo: 1
    Bodovi: 11, Nivo: 1
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao SGS II Pregledaj post
    Jesi li prvo instalirao i preuzeo karte na CoPilot-u, a tek onda izmijenio USER datoteku?

    Ja sam tako napravio i radi mi.
    Jesam, inače mi ne prikazuje EU folder ak ne instaliram karte prvo... Ne radi mi ova verzija, al zato ona nova sa google store-a radi, djelomično -.- očitava mi karte sa sd al navigacija zablokira, ne prikazuje niš na mapi, probat ću se još s user datotekom poigrat

  5. #5
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Jul 2014
    Postova
    4
    Bodovi
    11
    Nivo
    1
    Bodovi: 11, Nivo: 1
    Bodovi: 11, Nivo: 1
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ovo moram tu podijelit, moje muke i dalje nisu prestale, čak ni google storeovim copilotom, probao i directory bind i folder mount aplikacije, nisu niš pomogle. I onda sam odustao, reko bum ovak prebacil mape u externu pa nazad u internu kad ću trebat gps, obrišem sve foldere copilota s externe, pokrenem gps da vidim jel se kaj pobrkalo u internoj kad ono počeo otpakiravat nove podatke!!

    Ono wtf, gledam, otpakirao sve u externu, mape koje su bile u internoj prebacio u externu i sad radi, najnormalnije radi, ne znam koji vrag se dogodio. User datoteka u internoj je kak sam već i prije napisao, root i svi direktoriji gdje se spominje eu folder izmjenio u externu lokaciju, a user u externoj se sama napravila i u njoj su svi direktoriji u externoj. Naravno i to sam pokušao napravit prije pa nije htjelo tak da nemam pojma koji vrag se dogodio al bitno da radi, Nadam se da mi se ne bu niš sjebalo jer sumnjam da će mi se dvaput posrećit


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [Copilot 8. 327] za android
    By vigorito in forum Android
    Odgovora: 274
    Posljednji post: 08-03-2014, 01:03
  2. Samsung I5800 Copilot
    By izlatko in forum Samsung
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 18-08-2011, 08:05
  3. HD2 - copilot aktivacijski kod
    By MBKB in forum Windows Mobile
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 17-02-2011, 09:57
  4. MobiManager for Nokia Phones 1.3
    By Šile in forum Nokia
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 24-08-2005, 21:51
  5. Motorola prototype phones
    By Jamal in forum Motorola
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 26-12-2002, 02:59

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove