Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 116

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2012
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Mobitel
    Samsung Galaxy S8
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    96
    Bodovi
    5.739
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.739, Nivo: 17
    Bodovi: 5.739, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Probaj izbrisati Speech folder ili određeni glas unutar te mape, zatim ponovno uđi u CoPilot, idi u postavke/Language and Speech, izaberi glas (voice) i preuzmi ga (Uključi Wi-Fi kako bi mogao preuzeti)

  2. 'Hvala' kaže:


  3. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2012
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Mobitel
    Samsung Galaxy S8
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    96
    Bodovi
    5.739
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.739, Nivo: 17
    Bodovi: 5.739, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao SGS II Pregledaj post
    Probaj izbrisati Speech folder ili određeni glas unutar te mape, zatim ponovno uđi u CoPilot, idi u postavke/Language and Speech, izaberi glas (voice) i preuzmi ga (Uključi Wi-Fi kako bi mogao preuzeti)
    Evo probaj ovo

  4. #3
    Banned Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2013
    Lokacija
    Usa
    Mobitel
    mgbumGD
    Operater
    Charlesjak
    Postova
    106
    Bodovi
    14.321
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.321, Nivo: 28
    Bodovi: 14.321, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zna li ko šta mu znače ove 4 stavke na slici pod postavke/ušteda energije

  5. #4
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2007
    Postova
    58
    Bodovi
    6.491
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.491, Nivo: 19
    Bodovi: 6.491, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 33,0%
    Ukupna aktivnost: 33,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao SGS II Pregledaj post
    Probaj izbrisati Speech folder ili određeni glas unutar te mape, zatim ponovno uđi u CoPilot, idi u postavke/Language and Speech, izaberi glas (voice) i preuzmi ga (Uključi Wi-Fi kako bi mogao preuzeti)
    Meni isto ništa ne govori, a ne znam kako da ga izbrišem, pa ponovno instaliram. Probao, ali ništa ne nudi.

  6. #5
    Forumaš Postignuća:
    3 months registered500 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2013
    Postova
    12
    Bodovi
    623
    Nivo
    5
    Bodovi: 623, Nivo: 5
    Bodovi: 623, Nivo: 5
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Najjednostavnije ti je deinstalirati copilot i ponovno sve instalirati, Odmah na početku instalacije će ti ponuditi ds odabereš mjere u kojima će ti se prikazivati (km ili milje, celzije ili farenhajte) nakon toga će ti ponuditi izbor jezika, pa odaberi Ivanu i prati instalaciju. Trebao bi dobiti i HR interface.

    Ako u ovoj fazi preskočiš instalaciju jezika, kasnije ga ne da instalirati. Zašto, ne znam

  7. #6
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2007
    Postova
    58
    Bodovi
    6.491
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.491, Nivo: 19
    Bodovi: 6.491, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 33,0%
    Ukupna aktivnost: 33,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Izbrisao sve,, pa proradilo. Nekako mi je Navigon jednostavniji. Ne mogu reći da je bolji, jer su oni svi tu negdje.

  8. #7
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2013
    Lokacija
    Chemnitz, Deutchland
    Mobitel
    Htc One M8
    Operater
    T-com, O2
    Postova
    23
    Bodovi
    6.166
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.166, Nivo: 18
    Bodovi: 6.166, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja sam si instalirao navigon. Iako copilot koristim već dvije godine i odličan mi je, ne prikazuje mi sve ikone i sliku na Htc one.

  9. #8
    Banned Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2013
    Lokacija
    Usa
    Mobitel
    mgbumGD
    Operater
    Charlesjak
    Postova
    106
    Bodovi
    14.321
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.321, Nivo: 28
    Bodovi: 14.321, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Išao sam instalirati Copilot live 9.4.0 na moj android Samsung galaxy I9000S ali dolazi poruka:
    "out of space. copilot live eu full could not be installed. free up some space and try again"
    Ne razumijem zašto , kad je na mojoj SD kartici slobodno 5,5 GB
    Isto se događa i sa Copilot live 9.1.0
    Jedino mi dozvoljava instalaciju Copilot live 8.2.0.368
    Zna li ko u čemu je problem

  10. #9
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao malimate48 Pregledaj post
    Išao sam instalirati Copilot live 9.4.0 na moj android Samsung galaxy I9000S ali dolazi poruka:
    "out of space. copilot live eu full could not be installed. free up some space and try again"
    Ne razumijem zašto , kad je na mojoj SD kartici slobodno 5,5 GB
    Isto se događa i sa Copilot live 9.1.0
    Jedino mi dozvoljava instalaciju Copilot live 8.2.0.368
    Zna li ko u čemu je problem
    Ostavi navigaciju koja ti radi , što fali "Copilot live 8.2.0.368" ! Zašto baš mora biti najnovija verzija !?
    Možda bi radila nova verzija , kad bi telefon vratio na tvorničke postavke , pa sve nanovo !

    Pokušaj instalirati neku drugu navigaciju iGO ili Navigon !

    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  11. #10
    very old s-mod Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points
    Nagrade:
    Community Award

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Duga Resa (uskoro ;) )
    Mobitel
    Vidi gore i još neki HTC
    Operater
    samo ne A1
    Godina
    62
    Postova
    6.816
    Bodovi
    62.269
    Nivo
    60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao malimate48 Pregledaj post
    Išao sam instalirati Copilot live 9.4.0 na moj android Samsung galaxy I9000S ali dolazi poruka:
    "out of space. copilot live eu full could not be installed. free up some space and try again"
    Ne razumijem zašto , kad je na mojoj SD kartici slobodno 5,5 GB
    Isto se događa i sa Copilot live 9.1.0
    Jedino mi dozvoljava instalaciju Copilot live 8.2.0.368
    Zna li ko u čemu je problem
    Poruka "out of space" ne odnosi se na prostor na kartici nego na zauzeće radne memorije. Drugim riječima imaš previše aplikacija instaliranih/pokrenutih i više nema dovoljno radne memorije za Copilot. Kompjuterskim rječnikom govoreći nemaš dovoljno RAM-a.
    In vino veritas !
    Omnia mea mecum porto !
    Alea iacta est !

  12. #11
    Svježe registriran Postignuća:
    1 year registered500 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2014
    Postova
    3
    Bodovi
    913
    Nivo
    6
    Bodovi: 913, Nivo: 6
    Bodovi: 913, Nivo: 6
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao SGS II Pregledaj post
    Probaj izbrisati Speech folder ili određeni glas unutar te mape, zatim ponovno uđi u CoPilot, idi u postavke/Language and Speech, izaberi glas (voice) i preuzmi ga (Uključi Wi-Fi kako bi mogao preuzeti)
    Pozdrav drustvo pokusao sam na sve nacine da dobijem glas na ovoj navigaciji ali ne vrijedi ,kad izbrisem speech folder ili glas unutar foldera onda ne mogu poslije toga da ponovo preuzmem ni Ivanin glas niti bilo koji drugi ako neko zna kakvo drugo resenje bio bi mu zahvalan i da dodam kada pritisnem polje"proba " glas se cuje stim da polje "proba "moram da drzim malo duze, jer samo kratkim pritiskom ne izgovara rijeci do kraja .Ali kad krenem na put glas se u opste ne cuje samo se cuje neko tiho susutanje

  13. #12
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2012
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Mobitel
    Samsung Galaxy S8
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    96
    Bodovi
    5.739
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.739, Nivo: 17
    Bodovi: 5.739, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Radio bih ti pomogao, ali ne znam u čemu bi mogao biti problem.
    Probaj izbrisati i ponovno instalirati navigaciju.

  14. #13
    Svježe registriran Postignuća:
    1 year registered500 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2014
    Postova
    3
    Bodovi
    913
    Nivo
    6
    Bodovi: 913, Nivo: 6
    Bodovi: 913, Nivo: 6
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao SGS II Pregledaj post
    Radio bih ti pomogao, ali ne znam u čemu bi mogao biti problem.
    Probaj izbrisati i ponovno instalirati navigaciju.
    Problem i jeste u tome sto sam instalirao i copilot9.4.0.308 i ponovo se sve isto desava navigacija radi perfektno karte ne trebaju bolje ali problem je sto nema glasovnog navodjenja

  15. #14
    Svježe registriran Postignuća:
    1 year registered500 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2014
    Postova
    3
    Bodovi
    913
    Nivo
    6
    Bodovi: 913, Nivo: 6
    Bodovi: 913, Nivo: 6
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao szex Pregledaj post
    Pozdrav drustvo pokusao sam na sve nacine da dobijem glas na ovoj navigaciji ali ne vrijedi ,kad izbrisem speech folder ili glas unutar foldera onda ne mogu poslije toga da ponovo preuzmem ni Ivanin glas niti bilo koji drugi ako neko zna kakvo drugo resenje bio bi mu zahvalan i da dodam kada pritisnem polje"proba " glas se cuje stim da polje "proba "moram da drzim malo duze, jer samo kratkim pritiskom ne izgovara rijeci do kraja .Ali kad krenem na put glas se u opste ne cuje samo se cuje neko tiho susutanje
    Evo da javim da sam pronasao rijesenje jednostavno sam skinuo jednu od novijih verzija copilot 9.1.5.119 odnosno preko stare verzije instalirao novu koristio postojeci e-mail zahtijevali mi da vratim staru licencu ,vratio staru dobio novu izbrisao stare karte jer nisam imao zm-ove i sada sve radi dobro(glas se cuje ) .Pretpostavljam da je stara verzija imala neku grasku ili moj mob. nije u potpunosti prihvatio tu verziju

  16. #15
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2009
    Godina
    69
    Postova
    4
    Bodovi
    4.697
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.697, Nivo: 16
    Bodovi: 4.697, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Pozdrav

    Ono što meni nije bistro , je to oko registracije. Tamo se kaže da imaš licencu godinu dana. ? ? ? Pa jeli to neki trajal pa onda treba platiti nešto ili šta?


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [Copilot 8. 327] za android
    By vigorito in forum Android
    Odgovora: 274
    Posljednji post: 08-03-2014, 01:03
  2. Samsung I5800 Copilot
    By izlatko in forum Samsung
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 18-08-2011, 08:05
  3. HD2 - copilot aktivacijski kod
    By MBKB in forum Windows Mobile
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 17-02-2011, 09:57
  4. MobiManager for Nokia Phones 1.3
    By Šile in forum Nokia
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 24-08-2005, 21:51
  5. Motorola prototype phones
    By Jamal in forum Motorola
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 26-12-2002, 02:59

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove