CoPilot Live meni radi bolje od Navigon Europe v4.7
stalno umoran !!!
Izvorno postao kobrax CoPilot Live meni radi bolje od Navigon Europe v4.7 Čudno , a ne radi Ti glasovno navođenje !? (tako si napisao na Postu 2) "Meni moj Fiat , radi bolje nego Audi ili BMW"
Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?
Proradilo !
Pravila foruma
Bookmarks