Upravo tako. Treba zabraniti riječ ajfon u ovoj temi a samsung u ajfon temi!
Telefone bez microsd ni ne gledam. Dropbox na autouploadu ne želim koristiti zbog sigurnosnih razloga. Sve slike i podatke držim na memorijskoj. Slikam, snimam...direkt na memorijsku. Jer telefon se lako razbije, crkne...sd kartic amalo teže crkne ak je novija. Ajfon neću puno komentirati, nikada nije ni mene privlačio, previše mi je dummy phone za simple minded usere koji žele biti u trendu. Radije uzmem bilo koji android a da mogu otg koristit, copy paste podataka, modifikacije bez puno komunikacije sa proizvođačem i korištenjem iSvega.
S5 treba stići uskoro pa da vidim i to čudo tehnike. Nfc odlična stvar, bt isto. Ir nije za bacit kad se razbije daljinski ili se zagubi... Kažem - ajfon uvijek preporučim onima koji nemaju pojma o ničem, žele smartfon ali će ga koristi samo za pozive i poruke. Eto, fensy simple phone!


Odgovori uz citat
Bookmarks