Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 47

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2008
    Mobitel
    Asus Zenfone 3
    Operater
    Bonbon
    Postova
    1.334
    Bodovi
    19.680
    Nivo
    34
    Bodovi: 19.680, Nivo: 34
    Bodovi: 19.680, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daj odi si uzmi ajfon i preseli se u adekvatnu temu! Naravno da nisam nikada imao ajfon niti planiram - razlog i argumente proguglaj!
    Došao sam čuti koju pametnu o s5 a ne naklapanja ajfon fanboja. Da me to zanima bih išao u tu temu.
    Molio bih upozorenje moda zaslužnima ili pokoji ban. To nije jedan post nego cijela tema se zagađuje trulim jabukama!

    Kakav je s5 po pitanju zagrijavanja, pregrijavanja?

  2. #2
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2008
    Mobitel
    Galaxy S7 Edge
    Operater
    Vip®
    Postova
    2.620
    Bodovi
    28.054
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mlesic Pregledaj post
    Kakav je s5 po pitanju zagrijavanja, pregrijavanja?
    Day-to-day use se uopce ne osjeti (doduse koristim silikonsku masku na njemu, no i u par dana koristenja bez maske nisam osjetio nikakvo znatno zagrijavanje). No kada se upali neka zahtjevnija igrica (u zadnje vrijeme gubim zivot na Minecraftu) se zna osjetit pri dnu poledjine znatno zagrijavanje, ali opet, mobitel se najnormalnije moze drzat u ruci.
    "Because the people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do" S. Jobs

  3. 'Hvala' kaže:


  4. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Vinkovci
    Mobitel
    iP 5s
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    254
    Bodovi
    4.544
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.544, Nivo: 15
    Bodovi: 4.544, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nema smisla rasprava ova, opet se sve svodi na Android vs iOS, netko nesto preferira. Ja npr koristim mjesec dana M8, do tada sam koristio 5S od 21.9. I eto stvarno volim mogućnosti Androida, koristim 32GB karticu u njemu, slikam stavljam pjesme copy and paste, sve odlicno. Zaželio se prčkanja pa rootao i sto sve ne, ali! Nakon mjesec dana sam uvidio da ipak ne zelim to od mobitela, zelim da radi sve out of the box, kada upalim aplikaciju da ne bude error ili onaj ruzni logo koji se vrti dok se nesto ucitava ( govorim o tome sto svaka aplikacija ima vlastitu ikonu toga, i imam osjecaj kao da sam na Gingerbreadu, jer meni je ne zamislivo da na takvom uređaju tako nešto trza kao taj krug) to se naravno ne odnosi na googleove aplikacije koje imaju svoj. Kod iPhonea toga nema. Sve je univerzalno. I da nisam neki Apple fanboy, ali eto zelim da mobitel radi kako spada bez da diram ista. Još jedan primjer instaliram neku tipkovnicu i sve odlicno i onda se ona sama pojavi na homescreenu samo ostane zapravo. ono koji k... Ali isto moram napisati da cijenim svakoga tko moze iskoristi u potpunosti svoj mobitel. odnosno da koristi svaku znacajku njega. od NFC pa do wireless punjenja. Mislim da osoba koja zeli jednsotavnost, mobitel koji neće niti nakon godinu dana se usporiti, ne zeli koristiti neke third party apps za bateriju kako bi otkrili koji to proces radi u sleep modu pa ga freezat kako bi iskoristili zadnji atom baterije ili flashat drugi kernel koji će smanjti frekvenciju rada pa će i to produziti bateriju za pola sata neka koristi iPhone. Jos jedna banalna stvar. Koristim mpbz te mtoken i svaki put kada se aplikacija update ili dobijem update software od mobitela moram ići po kod u banku. To su sve sitnice, ali eto mozda su nekom pomogle u jednom te istom "problemu" u svakoj Android temi
    HTC Desire --> iPhone 4s --> HTC OneX --> SGSNII --> iPhone 5 --> SGSS4 --> HTC One --> iPhone 5s/Note3-->Nexus5--> M8

  5. #4
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Jun 2014
    Godina
    56
    Postova
    2
    Bodovi
    5
    Nivo
    1
    Bodovi: 5, Nivo: 1
    Bodovi: 5, Nivo: 1
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Kruno_21 Pregledaj post
    Nema smisla rasprava ova, opet se sve svodi na Android vs iOS, netko nesto preferira. Ja npr koristim mjesec dana M8, do tada sam koristio 5S od 21.9. I eto stvarno volim mogućnosti Androida, koristim 32GB karticu u njemu, slikam stavljam pjesme copy and paste, sve odlicno. Zaželio se prčkanja pa rootao i sto sve ne, ali! Nakon mjesec dana sam uvidio da ipak ne zelim to od mobitela, zelim da radi sve out of the box, kada upalim aplikaciju da ne bude error ili onaj ruzni logo koji se vrti dok se nesto ucitava ( govorim o tome sto svaka aplikacija ima vlastitu ikonu toga, i imam osjecaj kao da sam na Gingerbreadu, jer meni je ne zamislivo da na takvom uređaju tako nešto trza kao taj krug) to se naravno ne odnosi na googleove aplikacije koje imaju svoj. Kod iPhonea toga nema. Sve je univerzalno. I da nisam neki Apple fanboy, ali eto zelim da mobitel radi kako spada bez da diram ista. Još jedan primjer instaliram neku tipkovnicu i sve odlicno i onda se ona sama pojavi na homescreenu samo ostane zapravo. ono koji k... Ali isto moram napisati da cijenim svakoga tko moze iskoristi u potpunosti svoj mobitel. odnosno da koristi svaku znacajku njega. od NFC pa do wireless punjenja. Mislim da osoba koja zeli jednsotavnost, mobitel koji neće niti nakon godinu dana se usporiti, ne zeli koristiti neke third party apps za bateriju kako bi otkrili koji to proces radi u sleep modu pa ga freezat kako bi iskoristili zadnji atom baterije ili flashat drugi kernel koji će smanjti frekvenciju rada pa će i to produziti bateriju za pola sata neka koristi iPhone. Jos jedna banalna stvar. Koristim mpbz te mtoken i svaki put kada se aplikacija update ili dobijem update software od mobitela moram ići po kod u banku. To su sve sitnice, ali eto mozda su nekom pomogle u jednom te istom "problemu" u svakoj Android temi
    PBZ je napokon dao mogucnost da sam zatrazis nove aktivacijske kodove na svojoj PBZ stranici.

    Zbog toga imam i uslugu tokena pa mogu bezbrizno resetirati mobitel i pomocu tokena i kartice napraviti prijavu na net.pbz.hr i zastrazit nove kodove za mtoken i mpbz.

    Ono ranije je bilo bez smisla jer sam svakih 6mj morao ici na reaktivaciju u banku.

    Poz
    Using Tapatalk

  6. #5
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2003
    Postova
    959
    Bodovi
    18.317
    Nivo
    32
    Bodovi: 18.317, Nivo: 32
    Bodovi: 18.317, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mlesic Pregledaj post
    Daj odi si uzmi ajfon i preseli se u adekvatnu temu! Naravno da nisam nikada imao ajfon niti planiram - razlog i argumente proguglaj!
    Došao sam čuti koju pametnu o s5 a ne naklapanja ajfon fanboja. Da me to zanima bih išao u tu temu.
    Molio bih upozorenje moda zaslužnima ili pokoji ban. To nije jedan post nego cijela tema se zagađuje trulim jabukama!
    Čim se rješiš frustracija i naučiš argumentirano razgovarati javi se.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. iPhone 4S vs Samung Galaxy Note
    By .El Nino. in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 06-03-2012, 22:05
  2. iphone 4 ili Samsung i9000 (Galaxy s)
    By i9000 in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 45
    Posljednji post: 24-06-2011, 16:31
  3. iPhone 4 vs. Desire HD vs. Galaxy Tab
    By .El Nino. in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 20-02-2011, 14:03
  4. BB 8520 vs iPhone 3G vs Samsung Galaxy
    By SunBlade in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 04-06-2010, 17:51

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove