Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 358

Hybrid View

  1. #1
    Svježe registriran Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2014
    Lokacija
    Vojvodina
    Postova
    9
    Bodovi
    2.075
    Nivo
    10
    Bodovi: 2.075, Nivo: 10
    Bodovi: 2.075, Nivo: 10
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ok razumem ali mi ne očitava skinove.....Hvala

  2. #2
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Gall Pregledaj post
    Ok razumem ali mi ne očitava skinove.....Hvala
    Nisi objasnio na koje skinove misliš ? (prije sam isto pitao)

    Skinovi se stavljaju u iGO\content\skin\diMkaWA_aP24 Mod Nk's.zip (ne raspakiravati moraju biti u zip_u)



    Promjena skina:

    Pokrenuti iGO - Postavke - Zaslon (ekran) - zamjeniti Temu dnevne i Noćne maske - kliknuti pokreni (ili restartati iGO)







    Ovdje imaš dva skina:

    Skins.rar 19.7 MB
    Zadnji uredio walter66 : 15-02-2014 u 23:09
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  3. #3
    Svježe registriran Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2014
    Postova
    5
    Bodovi
    2.131
    Nivo
    10
    Bodovi: 2.131, Nivo: 10
    Bodovi: 2.131, Nivo: 10
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da ne duzim puno, da li neko moze postaviti sys.txt postavke za Samsung Galaxy S4? Pokusao sam skinuti sa prethodnih linkova, medjutim file vise nije dostupan.

  4. #4
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao gigolos Pregledaj post
    Da ne duzim puno, da li neko moze postaviti sys.txt postavke za Samsung Galaxy S4? Pokusao sam skinuti sa prethodnih linkova, medjutim file vise nije dostupan.
    Pokušaj s ovim ! (nisam isprobao nemam takav telefon)
    sys_S4_HTCOne.rar

    - Raspakiraj i zamjeni postojeći sys.txt
    - Pronađi folder "save" i kompletnog izbriši (baš sve)
    - Pokreni iGO i postavi što te pita (jezik i ostalo)




    U sys.txt linije za rezoluciju trebale bi izgledati ovako:
    [rawdisplay]
    driver=engine
    ;screen_xy="auto"
    screen_x=1280
    screen_y=720
    screen_x2=720
    screen_y2=1280
    screen_xy="1280_720:1280x720/720x1280:fullscreen"
    highres=0
    double_screen=0
    show_cursor=0
    combine_dirty=0
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  5. #5
    Svježe registriran Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2014
    Postova
    5
    Bodovi
    2.131
    Nivo
    10
    Bodovi: 2.131, Nivo: 10
    Bodovi: 2.131, Nivo: 10
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hvala puno na odgovoru! Probao sam sa file-om koji si attachirao i ovaj put mi navigacija ne izbacuje error, medjutim rezolucija je manja (sve se nalaze u gornjem lijevom uglu). Pokusao sam prilagoditi ovaj file stavljajucu rezoluciju 1920x1080 medjutim iGo izbaci error: 'User interface resolution [1080x1920] is not supported or compatible skin can not be found. Exiting application'.

    sys.txt

    [rawdisplay]
    driver=engine
    ;screen_xy="auto"
    screen_x=1920
    screen_y=1080
    screen_x2=1080
    screen_y2=1920
    screen_xy="1920_1080:1920x1080/1080x1920:fullscreen"
    highres=0
    double_screen=0
    show_cursor=0
    combine_dirty=0

  6. #6
    Svježe registriran Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2014
    Lokacija
    Vojvodina
    Postova
    9
    Bodovi
    2.075
    Nivo
    10
    Bodovi: 2.075, Nivo: 10
    Bodovi: 2.075, Nivo: 10
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hvala....











    _______________________
    Dovoljno je kliknuti na 'Hvala'
    u donjem lijevom uglu !
    Zadnji uredio walter66 : 19-02-2014 u 18:32

  7. #7
    Svježe registriran Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2014
    Lokacija
    Vojvodina
    Postova
    9
    Bodovi
    2.075
    Nivo
    10
    Bodovi: 2.075, Nivo: 10
    Bodovi: 2.075, Nivo: 10
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Skinovi se stavljaju u iGO\content\skin\diMkaWA_aP24 Mod Nk's.zip (ne raspakiravati moraju biti u zip_u)

    Ubacio sam Dimka skin ali i dalje ga nevidi očito je negde greška u sys. tekstu

    kod mene je trenutno ovako

    [device]
    type="android"

    [android]
    has_physical_home_button=0
    check_for_dead_links=1
    ;fullscreen=1
    ;tablet=1

    [rawdisplay]
    force_renderer="RENDER_MOYA"
    driver="engine"
    ;screen_xy=auto
    screen_xy="1024_768:1920x1080/1080x1920:fullscreen"

    [gps]
    location_net=1
    location_gps=1

    [debug]
    skip_eula=1
    imei="000000000000000"
    experimental_features=1
    show_networkservices=1
    perf_update_autostart ="1"

    [folders]
    linked_root_list="/storage/extSDCard/iGO /storage/sdcard2/iGO /sdcard2/iGO /sdcard/external_sd/iGO /ext_card/iGO /mnt/_ExternalSD/iGO /mnt/emmc/iGO /mnt/extern_sd/iGO /mnt/external_sd/iGO /mnt/exsdcard/iGO /mnt/ext_card/iGO /mnt/ext_sd/iGO /mnt/extsd/iGO /mnt/extSdCard/iGO /mnt/sdcard/_ExternalSD/iGO /mnt/sdcard/external_sd/iGO /mnt/sdcard/ExtStorages/iGO /mnt/sdcard/extStorages/SdCard/iGO /mnt/sdcard2/iGO /storage/sdcard1/iGO /storage/sdcard0/iGO /storage/iGO /sdcard/sd/iGO /mnt/sdcard-ext/iGO /mnt/sdcard/sd/iGO /mnt/sd/iGO /mnt/sdcard/iGO /mnt/iGO /sdcard/iGO"


    [feature]
    back_button=0

    [interface]
    extra_settings=1

    [other]
    demo_enabled=0

    [2d]
    traffic_lights=1

    [3d]
    usepolyfarroads=0

    unapred hvala na pomoći.................

  8. #8
    Svježe registriran Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2014
    Lokacija
    Vojvodina
    Postova
    9
    Bodovi
    2.075
    Nivo
    10
    Bodovi: 2.075, Nivo: 10
    Bodovi: 2.075, Nivo: 10
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Walter,

    MISLIM DA SAM NASAO U CEMU JE PROBLEM

    INSTALIRAO SAM APLIKACIJU /Screen Size and Density 1.1/

    I IZBACIO MI SLEDECE

    Device screen size is 1024x720
    Application Windows size is 1024x695
    Status bar size is 25
    Screen density is Display metrics DENSITY_DEFAULT
    Screen densityresources are taken from/res/values-mdpi
    Use Menu->Toggle Full Screen


    Šta predlažeš da stavim u [rawdisplay] da bi napokon mogao da vidim skinove.....hvala


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. iGO Primo 2.0 Android - Final Edition 2012
    By walter66 in forum Android
    Odgovora: 249
    Posljednji post: 08-07-2017, 21:00
  2. iGO MyWay Primo 2.0 Android (320x480)
    By walter66 in forum Android
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 10-10-2015, 17:58
  3. iGO Primo 2.4
    By walter66 in forum iGO/Becker
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 14-11-2014, 00:40
  4. Igo primo za Xperia S/T
    By Asmoday in forum Android
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 07-07-2013, 19:05
  5. iGO Primo Truck
    By Inovator in forum iGO/Becker
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 04-12-2012, 19:40

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove