Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 11 od 13 PrvaPrva ... 7 8 9 10 11 12 13 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 251 do 275 od 358

Hybrid View

  1. #1
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Karte (map) idu u iGO/content/Map
    Poi idu u iGO/content/Poi
    Building iGO/content/Building

    Podjeljene su po državama , tako ih prepoznaješ !

    Karte ovako izgledaju (kao na slici dolje) :


    Izaberi koje ti trebaju , pazi da Ti neka ne "ispadne" iz rute po kojoj ćeš voziti !
    Zadnji uredio walter66 : 18-03-2014 u 00:15
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  2. 'Hvala' kažu:


  3. #2
    Forumaš Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2014
    Postova
    21
    Bodovi
    1.918
    Nivo
    10
    Bodovi: 1.918, Nivo: 10
    Bodovi: 1.918, Nivo: 10
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hvala sve je sada u redu

  4. 'Hvala' kaže:


  5. #3
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    83
    Bodovi
    6.313
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.313, Nivo: 18
    Bodovi: 6.313, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jel probao neko da instalirao igo na modelu nexus 5 (full hd) ja muku mucim vec dva dana doduse nisam probao sa fajlovima sa ovog foruma,danas cu se pozabaviti time,ali generalno apk fajl je nemoguce instalirati stock 4.4.2 trenutno sam na ARTU znam da kazu da ne moze,ali sinoc nisam bio na artu i posto je telefon bio naravno fabricki podesen na dalvik probao sam tako,medjutim ne svaki put kad pokrenem igo.apk dobijem poruku app not installed,ponavljam da je to pod dalvikom i da je telefon nov i da niakava navigacije pre nije bila instalirana,radio sam standardno kopiranje igo foldera na root,kopiranje fajla data.zip u igo folder i kopiranje apk fajla za fullhd rezoluciju i pokretanje istog doduse i apk fajl je bio na rootu a ne u igo folderu al ne znam koliko to ima veze,sobzirom da sam ranije na ovom forumu uvek uspeo da instaliram sve sto se tice navigacije nadam se i da cu sad..samo nesto oni novi linkovi sa 3 rar fajla ne pojavljuju se jel su zivi?

    ako ima nekog ovde ko je uspeo da uradi instalaciju iga na nexus 5 zamolio bih za savet

    eh sad tek vidim da je meni rezolucija na nexusu 5 1080x1776 jel ja mogu ovaj migris da instaliram sa ovom rezolucijom? i sto se tice ovog sys fajla gde se on nalazi jel treba pre kopiranja igo foldera i pre pokretanja apk fajla da se edituje sys fajl ili kasnije?
    Zadnji uredio vigorito : 19-03-2014 u 15:19

  6. #4
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Linkovi rade , ja sam ih postavio !

    Mislim da neće biti ništa od toga , neće radit , imat ćeš problema s rezolucijom ekrana !
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  7. #5
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    83
    Bodovi
    6.313
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.313, Nivo: 18
    Bodovi: 6.313, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa neko napisa dal na 8-9 strani da je uspeo da instalira na nexus 5,greska moja nije nexus 5 pobrkao sam nesto,steta sto nije podrzana ta rezolucija,nista nazad na ART...
    Zadnji uredio vigorito : 19-03-2014 u 15:52

  8. #6
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    83
    Bodovi
    6.313
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.313, Nivo: 18
    Bodovi: 6.313, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne vredi odustajem,probao sam i sa fajlovima sa ove teme isto sve,ja ni jedan apk fajl ne mogu da instaliram,ne radi se o tome dal ce i kako ce prikazati igo ili ce raditi ili nece raditi,ni jedan apk fajl igo navigacije ne moze da se instalira stvarno neverovatno,pocinjem da mislim da nesto nije u redu sa ovim telefonom

  9. #7
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao vigorito Pregledaj post
    ne vredi odustajem,probao sam i sa fajlovima sa ove teme isto sve,ja ni jedan apk fajl ne mogu da instaliram,ne radi se o tome dal ce i kako ce prikazati igo ili ce raditi ili nece raditi,ni jedan apk fajl igo navigacije ne moze da se instalira stvarno neverovatno,pocinjem da mislim da nesto nije u redu sa ovim telefonom
    Znam ja u čemu je problem !

    Nisi mu dozvolio instalaciju *.apk "fajlova" , ja ću Ti napisati kako ide kod mene (meniji su na HR)

    Klikni na : Postavke > Sigurnost > Nepoznati izvori > Dopusti instalaciju aplikacija iz nepoznatih izvora (mora biti kvačica - uključeno)

    To bi značilo da mu moraš dozvoliti instalaciju izvan "Marketa" odnosno Google Play_a .

    Nije na svim telefonima ova opcija na istom mjestu ! (pronađi je)

    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  10. #8
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    83
    Bodovi
    6.313
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.313, Nivo: 18
    Bodovi: 6.313, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Walter prvo sto sam uradio kad sam upalio telefon je bilo cekiranje te opcije..nije to razlog

  11. #9
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Žao mi je , nisam dovoljno stručan za to , probaj postaviti pitanje u dijelu foruma za Android , koji se odnosi na probleme Tvog modela telefona ...
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  12. #10
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    83
    Bodovi
    6.313
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.313, Nivo: 18
    Bodovi: 6.313, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nema veze snaci cu se

  13. 'Hvala' kaže:


  14. #11
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2012
    Postova
    28
    Bodovi
    6.229
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.229, Nivo: 18
    Bodovi: 6.229, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 31,0%
    Ukupna aktivnost: 31,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dali ima ikakva mogucnost za rezoluciju 2048x1536

  15. #12
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Retfala
    Mobitel
    Samsung A55 5G
    Postova
    867
    Bodovi
    15.978
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.978, Nivo: 30
    Bodovi: 15.978, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Default igo nexus 5 resolution
    hi
    i have the iGO Primo 9.6.22.316005 and i start it ok and I can see in the vertical but not horizontal position
    what to change to see it also in horizontal
    now in my sys it look like that:
    [rawdisplay]
    driver=engine
    screen_x=1080
    screen_y=1800
    screen_x2=1080
    screen_y2=1800
    screen_xy="1080 _1800:1080 x1800/1080 x1800:fullscreen"
    highres=0
    double_screen=0
    show_cursor=0
    combine_dirty=0

    what to change?

    change:
    screen_x=1800
    screen_y=1080

    za probu !

  16. #13
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    82
    Bodovi
    3.231
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.231, Nivo: 13
    Bodovi: 3.231, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @walter66, imaš li neki link za zadnju truck navigaciju gdje imaju mape za Tursku i zemelju do Turske?

    Hvala

    Pozuzz

  17. #14
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Dr.House Pregledaj post
    @walter66, imaš li neki link za zadnju truck navigaciju gdje imaju mape za Tursku i zemelju do Turske?

    Hvala

    Pozuzz
    Pokušaj ovdje :
    http://cafe.mobil.hr/threads/78546-I...=1#post1064897

    Koristiš li TopMap nesmiješ ih mješati s Navteq (HERE) kartama

    TopMap se mogu instalirati zajedno s Teleatlas (TomTom)

    Kamionski Mod ima svaki iGO Primo , ali uvjet je *.ftr datoteka

    Izgleda ovako:
    Turkey_HERE_2013.Q3_131202.3dl
    Turkey_HERE_2013.Q3_131213.poi

    Turkey_R3_HERE_2013.Q3_131216.fbl
    Turkey_R3_HERE_2013.Q3_131216_(DA).fda
    Turkey_R3_HERE_2013.Q3_131216_(TI).ftr

    Neke države nemaju FTR opciju !






    _______________________ Edit: _____________________________________
    Trebaš li dobru Truck navigaciju za mobitel / Tablet , onda instaliraj ovo:

    http://cafe.mobil.hr/threads/79272-Sygic-14.0.0-Beta-HR
    ili ovo:
    http://cafe.mobil.hr/threads/79036-S...13.2.2-Android

    Karte imaš ovdje (Torrent)
    http://cafe.mobil.hr/threads/79264-S...=1#post1063669
    Zadnji uredio walter66 : 07-04-2014 u 14:56
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  18. #15
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    82
    Bodovi
    3.231
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.231, Nivo: 13
    Bodovi: 3.231, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao walter66 Pregledaj post
    Pokušaj ovdje :
    http://cafe.mobil.hr/threads/78546-I...=1#post1064897

    Koristiš li TopMap nesmiješ ih mješati s Navteq (HERE) kartama

    TopMap se mogu instalirati zajedno s Teleatlas (TomTom)

    Kamionski Mod ima svaki iGO Primo , ali uvjet je *.ftr datoteka

    Izgleda ovako:
    Turkey_HERE_2013.Q3_131202.3dl
    Turkey_HERE_2013.Q3_131213.poi

    Turkey_R3_HERE_2013.Q3_131216.fbl
    Turkey_R3_HERE_2013.Q3_131216_(DA).fda
    Turkey_R3_HERE_2013.Q3_131216_(TI).ftr

    Neke države nemaju FTR opciju !






    _______________________ Edit: _____________________________________
    Trebaš li dobru Truck navigaciju za mobitel / Tablet , onda instaliraj ovo:

    http://cafe.mobil.hr/threads/79272-Sygic-14.0.0-Beta-HR
    ili ovo:
    http://cafe.mobil.hr/threads/79036-S...13.2.2-Android

    Karte imaš ovdje (Torrent)
    http://cafe.mobil.hr/threads/79264-S...=1#post1063669
    Hvala puno.

    Pogledat cu pa ti javim.

    Veliki pozdrav

    EDIT

    Instalirao sam zetu. Sutra ode za Tursku pa cemo vidjeti kakve su mape.

    U svakom slucaju hvala.

    LP
    Zadnji uredio Dr.House : 28-04-2014 u 08:12

  19. #16
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    82
    Bodovi
    3.231
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.231, Nivo: 13
    Bodovi: 3.231, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Dr.House Pregledaj post
    Hvala puno.

    Pogledat cu pa ti javim.

    Veliki pozdrav

    EDIT

    Instalirao sam zetu. Sutra ode za Tursku pa cemo vidjeti kakve su mape.

    U svakom slucaju hvala.

    LP
    @walter66,

    kaže zet ova sygic radi perfektno.

    Hvala ti.

    LP

  20. #17
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Dr.House Pregledaj post
    @walter66,

    kaže zet ova sygic radi perfektno.

    Hvala ti.

    LP
    To je dobro , a meni ne radi "izbaci" iz aplikacije i ne mogu naći u čemu je problem !

    Ostavio sam samo iGO Primo 2.4 Megris i s njim nemam problema ...
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  21. #18
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2007
    Mobitel
    GS5 mini ; GS6E
    Operater
    T-Mobile ; Tele2
    Postova
    582
    Bodovi
    9.378
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.378, Nivo: 23
    Bodovi: 9.378, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 33,0%
    Ukupna aktivnost: 33,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Instaliraj neki file manager, recimo astro i tamo otvori karticu

  22. 'Hvala' kaže:


  23. #19
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2013
    Postova
    197
    Bodovi
    5.621
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.621, Nivo: 17
    Bodovi: 5.621, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Riddick Pregledaj post
    Instaliraj neki file manager, recimo astro i tamo otvori karticu
    radi se o frendovim telefonima kome sam trebao instalirati navigaciju
    spojio usb kabel sa kompom,nema ono standardno da kopiram preko mas storage ali uglavnom kopiram na neki način na sd kartu
    na čitavom telefonu nisam nigdje našao folder igo,niti bilo šta na sd kartici
    pokušavam na internu(2.64gb) da kopiram,dobijam obavijest da nema prostora mada je cijeli folder igo oko 150 mb

  24. #20
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2013
    Postova
    197
    Bodovi
    5.621
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.621, Nivo: 17
    Bodovi: 5.621, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Riddick Pregledaj post
    Instaliraj neki file manager, recimo astro i tamo otvori karticu
    pokušao sa astro file manager ali bez uspijeha

  25. #21
    Forumaš Postignuća:
    3 months registered500 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2013
    Postova
    12
    Bodovi
    623
    Nivo
    5
    Bodovi: 623, Nivo: 5
    Bodovi: 623, Nivo: 5
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kod mene je na p700 Jelly Bean i postoji aplikacija ''Upravljanje datotekama'' preko koje je moguć pristup internoj memoriji i SD kartici. Kod ICS toga nema, pretpostavljam da je i kod tebe ICS jer bi sigurno skužio ikonu s tom aplikacijom. Probaj osloboditi 600-700MB interne memorije, pa na nju kopiraj .apk. I meni je znalo javljati da nema dovoljno memorije kad bi ostalo, ne sjećam se sad, 300-400MB. Ili nadogradi android na JB...

  26. 'Hvala' kaže:


  27. #22
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2013
    Postova
    197
    Bodovi
    5.621
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.621, Nivo: 17
    Bodovi: 5.621, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao doni Pregledaj post
    Kod mene je na p700 Jelly Bean i postoji aplikacija ''Upravljanje datotekama'' preko koje je moguć pristup internoj memoriji i SD kartici. Kod ICS toga nema, pretpostavljam da je i kod tebe ICS jer bi sigurno skužio ikonu s tom aplikacijom. Probaj osloboditi 600-700MB interne memorije, pa na nju kopiraj .apk. I meni je znalo javljati da nema dovoljno memorije kad bi ostalo, ne sjećam se sad, 300-400MB. Ili nadogradi android na JB...
    hvala ti puno na odgovoru.koji O.S ima nemam pojma ali je vjerovatno ICS .koliko sam te shvatio jedino riješenje bi bilo nadogradnja na JB
    ima sd-karticu od 8gb ,ja sam mu trebao instalirati igo navigaciju.Kopirao folder igo(oko 3.5gb) na sd-karticu tako što sam otišao u my computer jer kod ovog telefona ne vidim ono standardno mass storage pa da mi otvori sd karticu.
    ne mogu da shvatim kakav je ovo telefon kad sa O.S koji dođe pri kupovini ne možeš doći do sd karte
    interna memorija je 2.64gb tj.skoro da nema ništa na njoj
    napravio folder igo(samo najosnovnije,oko150mb),mislim da kopiram na internu i da time riješim problem
    dobivam obavijest da nema mjesta tako da ne znam šta bih uopšte oslobađao na int.kartici

  28. #23
    Forumaš Postignuća:
    3 months registered500 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2013
    Postova
    12
    Bodovi
    623
    Nivo
    5
    Bodovi: 623, Nivo: 5
    Bodovi: 623, Nivo: 5
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=marin71;1066592]

    Pogriješio si u koracima. Ako ti mob nije rootan nemaš koristi od SD kartice osim za slike i muziku. Instalaciju u tom slučaju trebaš izvršiti na int. memoriju. Ako ti je IGO folder 3,5GB onda si ubacio mape cijele Evrope. Meni recimo IGO+nekoliko mapa okolnih zemalja ima 800MB. Dakle sa prvog posta koji je postavio walter skineš Part 1,2 i 3 zatim ih raspakiraš sa npr. 7zip-om. IGO folder koji dobiješ kopiraš na mob i pokreneš .apk. Sve je korak po korak pojašnjenu u prvom postu. Napominjem da sam ja u sys.txt morao ručno dodati rezoluciju. Mape zemalja koje ti trebaju dodaš ručno.

    Ako ti se ne da zezati s ovim preporučam Navigon koji je potpuno funkcionalna navigacija i jednostavnije ga je instalirati. Trebaš imati wi-fi zbog dodavanja mapa.

  29. 'Hvala' kaže:


  30. #24
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nebih znao , uglavnom taj uređaj ima Support za GPS i GLONASS (Ruski GPS) .

    Svaki puta kad nešto mjenjaš na iGO navigaciji , dobro bi poslije prepravke , a prije pokretanja aplikacije izbrisati "Save" folder !
    Što bi značilo da si vratio sistem na tvorničke postavke , unutar iGO programa ...

    Na isti takav Asus instalirao sam iGO , i čovjek mi se ništa ne žali , koristi tablet u kamionu po cijeloj EU , a ide i u Rusiju (druge navigacije nema u vozilu) ...
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  31. #25
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2008
    Postova
    2
    Bodovi
    4.150
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.150, Nivo: 15
    Bodovi: 4.150, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    imas mozda link od tog igo-a da ga probam? i ja isto stavljam frendu i misli ga isto koristiti kao navigaciju za kamion i usput za gledanje filmova itd itd. Ak sam dobro skuzio, glonass je namijenjen za rusku federaciju i okolne zemlje, ne moze se koristiti u Europi? Tablet sam inace resetirao na tvornicke postavke nekoliko puta, iskljucio google aplikacije koje takodjer koriste gps da ne bi interferirale ili koristile gps jer sam naisel na par postova di su ljudi pisali da bi te aplikacije mogle biti problem.


 
+ Odgovori na temu
Stranica 11 od 13 PrvaPrva ... 7 8 9 10 11 12 13 PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. iGO Primo 2.0 Android - Final Edition 2012
    By walter66 in forum Android
    Odgovora: 249
    Posljednji post: 08-07-2017, 21:00
  2. iGO MyWay Primo 2.0 Android (320x480)
    By walter66 in forum Android
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 10-10-2015, 17:58
  3. iGO Primo 2.4
    By walter66 in forum iGO/Becker
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 14-11-2014, 00:40
  4. Igo primo za Xperia S/T
    By Asmoday in forum Android
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 07-07-2013, 19:05
  5. iGO Primo Truck
    By Inovator in forum iGO/Becker
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 04-12-2012, 19:40

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove