Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 358

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2010
    Postova
    20
    Bodovi
    6.137
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.137, Nivo: 18
    Bodovi: 6.137, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    IGO radi na stock 4.3 bez problema, ako je meni proradio na 2500x1600 morao bi svakom. Igraj se s folderima instalacije, instaliraj aplikaciju na eksternu karticu, folder IGO prekopiraj u internu, podesi sys na točnu dopuštenu rezoluciju uređaja.

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    82
    Bodovi
    3.231
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.231, Nivo: 13
    Bodovi: 3.231, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Cotovd Pregledaj post
    IGO radi na stock 4.3 bez problema, ako je meni proradio na 2500x1600 morao bi svakom. Igraj se s folderima instalacije, instaliraj aplikaciju na eksternu karticu, folder IGO prekopiraj u internu, podesi sys na točnu dopuštenu rezoluciju uređaja.
    Na 4.3 i meni bez problema fercera. Samo na ovaj AOSP 4.4.2 nece. Probao sam mnoge ali ne ide, nece da instalira uopce.
    Doduse jednom sam uspio instalirati jedan sa drugogo linka (vise ne znam sa kojega), ali samo taj sa manjom rezolucijom. Vjerovatno je nesto u sysfile-u, ali ne znam sta.

    Hvala
    Zadnji uredio Dr.House : 03-02-2014 u 13:22

  3. #3
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Dr.House Pregledaj post
    Na 4.3 i meni bez problema fercera. Samo na ovaj AOSP 4.4.2 nece. Probao sam mnoge ali ne ide, nece da instalira uopce.
    Doduse jednom sam uspio instalirati jedan sa drugogo linka (vise ne znam sa kojega), ali samo taj sa manjom rezolucijom. Vjerovatno je nesto u sysfile-u, ali ne znam sta.

    Hvala
    Nemaš se što čudit zašto ne radi na AOSP 4.4.2 romu ! Pogledaj malo na onom linku ko' su ti xda-developers koji rade te romove , to su su uglavnom "stručnjaci" ispod ekvatora , a oni imaju druge uvjete i geografski položaj , prema kome rade svoje uradke . Sumnjam da ti romovi sadrže hrvatsko znakovlje i menije . Telefon po meni može biti neznam kako dobar i skup , ali nema li HR , jednostavnno je bez vrijednosti ... Isto mišljenje imam i za računalo (Windows) , tipkovnicu ...
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. iGO Primo 2.0 Android - Final Edition 2012
    By walter66 in forum Android
    Odgovora: 249
    Posljednji post: 08-07-2017, 21:00
  2. iGO MyWay Primo 2.0 Android (320x480)
    By walter66 in forum Android
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 10-10-2015, 17:58
  3. iGO Primo 2.4
    By walter66 in forum iGO/Becker
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 14-11-2014, 00:40
  4. Igo primo za Xperia S/T
    By Asmoday in forum Android
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 07-07-2013, 19:05
  5. iGO Primo Truck
    By Inovator in forum iGO/Becker
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 04-12-2012, 19:40

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove