ma ja promijenio cijeli sys , oce biti kakvih problema ili da idem ispocetka da promijenim sam otaj redak
ma ja promijenio cijeli sys , oce biti kakvih problema ili da idem ispocetka da promijenim sam otaj redak
Hvala puno jos jednom !
Imaš na Forumu karte , ove su najnovije :
http://cafe.mobil.hr/threads/78784-N...-Map-of-Europe
Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?
Bookmarks