Pozdrav Waltere , dea li mozda znas kako podesiti sys da proradi na HTC ONE uredjaju znaci cisti ONE , ne ONEx ili ONs itd , rezolucija je 1080 x 1776 , hvala unaprijed , pozz
Pozdrav Waltere , dea li mozda znas kako podesiti sys da proradi na HTC ONE uredjaju znaci cisti ONE , ne ONEx ili ONs itd , rezolucija je 1080 x 1776 , hvala unaprijed , pozz
Pozdrav drug, mislim da se kod tebe radi o rezoluciji 1080 x 1920 pixels ( isto kao i kod galaxy s4 ) pa vidi ovaj link https://db.tt/YqUiGqIa
Tak je proradilo i kod mene...
Hvala majstore RADI !!! vec sam bio izgubio svaku nadu , puno hvala , e sad jos neki link gdje skinuti najsvjezije karte EU, i bio bih vrlo zahvalan
hvala jos jednom !!!!
ma ja promijenio cijeli sys , oce biti kakvih problema ili da idem ispocetka da promijenim sam otaj redak
Hvala puno jos jednom !
Bookmarks