Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 13 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 12 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 358

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    53
    Bodovi
    14.368
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.368, Nivo: 28
    Bodovi: 14.368, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao domy_os Pregledaj post
    Napravi praznu datoteku i nazovi je .nomedia (s točkom) i stavi je svuda gdje ne želiš da ti galerija vuče slike i video.
    da li je dovoljno da je ubacim samo u folder "iGO" ili ... ? A ovo .nomedia bi kao znacilo ekstenziju te datoteke, ako sam dobro skontao... ? Kako da to napravim? Hvala u svakom slucaju. Pozzz

  2. #2
    EMP moderator Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Huawei Mate 10
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    40
    Postova
    3.201
    Bodovi
    32.026
    Nivo
    43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao dipsy Pregledaj post
    da li je dovoljno da je ubacim samo u folder "iGO" ili ... ? A ovo .nomedia bi kao znacilo ekstenziju te datoteke, ako sam dobro skontao... ? Kako da to napravim? Hvala u svakom slucaju. Pozzz
    Da, dovoljno je u folder iGO staviti prazan file bez imena, tj. samo s ekstenzijom .nomedia. Kako ćeš napraviti? Svejedno, bitno da zadovoljava te uvjete. Najlakše desni klik > New > Text Document i umjesto New Text Document.txt mu kao ime staviš .nomedia.

  3. #3
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    53
    Bodovi
    14.368
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.368, Nivo: 28
    Bodovi: 14.368, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao domy_os Pregledaj post
    Napravi praznu datoteku i nazovi je .nomedia (s točkom) i stavi je svuda gdje ne želiš da ti galerija vuče slike i video.
    Rješeno i pojavljivanje slika iz iGO u galeriji... hvala jos jednom...

  4. #4
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    68
    Bodovi
    5.920
    Nivo
    18
    Bodovi: 5.920, Nivo: 18
    Bodovi: 5.920, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 14,0%
    Ukupna aktivnost: 14,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Htio bih staviti iGo na Nexus S. Trebam li staviti ovaj ili onaj naveden ovdje:
    http://cafe.mobil.hr/threads/73008-i...sve-rezolucije

    Hvala

  5. #5
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    6
    Bodovi
    5.680
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.680, Nivo: 17
    Bodovi: 5.680, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 10,0%
    Ukupna aktivnost: 10,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pozdrav, Može li malo pomoć? Jednostavno ne ide mi to instaliranje na (samsung galaxy xcover gt s5690). Rezolucija mu je 320x480. Instalirao sam IGO-ta po upustvima u prvom postu. Pokrenem ga i sve lijepo radi, osim rezolucije, nije odgovarajuća. Ide mi text preko texta, i nije to to. Pokušao sam nešto čarobirati u sys.txt, ali svaki puta kao da ništa nisam mjenjao. rezolucija djeluje i dalje ista. Inače prije svake nove instalacije sa promjenjenim sys.txt-om brisao sam samo (save file). Nije mi se dalo brisati cijeli IGO folder, jer mi traje pola sata da ga preko starog laptopa na novo prekopiram u sdCard. Može li bilo kakva pomoć da osposobim ovu verziju na xcoveru? Hvala unaprijed

  6. #6
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2013
    Postova
    197
    Bodovi
    5.621
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.621, Nivo: 17
    Bodovi: 5.621, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao chvaxy Pregledaj post
    Pozdrav, Može li malo pomoć? Jednostavno ne ide mi to instaliranje na (samsung galaxy xcover gt s5690). Rezolucija mu je 320x480. Instalirao sam IGO-ta po upustvima u prvom postu. Pokrenem ga i sve lijepo radi, osim rezolucije, nije odgovarajuća. Ide mi text preko texta, i nije to to. Pokušao sam nešto čarobirati u sys.txt, ali svaki puta kao da ništa nisam mjenjao. rezolucija djeluje i dalje ista. Inače prije svake nove instalacije sa promjenjenim sys.txt-om brisao sam samo (save file). Nije mi se dalo brisati cijeli IGO folder, jer mi traje pola sata da ga preko starog laptopa na novo prekopiram u sdCard. Može li bilo kakva pomoć da osposobim ovu verziju na xcoveru? Hvala unaprijed


    probaj 9.6.7 verzije ili ako hoćeš noviju uzmi primo (2.4) 9.6.29.331894.

  7. #7
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao marin71 Pregledaj post
    probaj 9.6.7 verzije ili ako hoćeš noviju uzmi primo (2.4) 9.6.29.331894.
    Ako već predlažeš koju verziju da stavi na uređaj , onda možeš napisati gdje je može naći (link) i kako poštimati za rezoluciju 320 x 480 pixels !

    To je isto kao da netko kaže "pokvario mi se auto neće upalit , što da radim" !? - "Ništa , baci krntiju i kupi novi auto ! "
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  8. 'Hvala' kaže:


  9. #8
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2013
    Postova
    197
    Bodovi
    5.621
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.621, Nivo: 17
    Bodovi: 5.621, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao walter66 Pregledaj post
    Ako već predlažeš koju verziju da stavi na uređaj , onda možeš napisati gdje je može naći (link) i kako poštimati za rezoluciju 320 x 480 pixels !

    To je isto kao da netko kaže "pokvario mi se auto neće upalit , što da radim" !? - "Ništa , baci krntiju i kupi novi auto ! "


    nisam znao da li je uopšte zainteresovan,tj.ja sam samo predložio.da je on zatražio link normalno da bih ga postavio.ps.dobro ti ovo sa autom.neka pokuša sa novijom verzijom,ne bi trebao ništa namještati.link http://www.upl.me/hbVd48
    Zadnji uredio marin71 : 22-12-2013 u 18:40

  10. 'Hvala' kažu:


  11. #9
    very old s-mod Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points
    Nagrade:
    Community Award

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Duga Resa (uskoro ;) )
    Mobitel
    Vidi gore i još neki HTC
    Operater
    samo ne A1
    Godina
    62
    Postova
    6.816
    Bodovi
    62.269
    Nivo
    60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Treba paziti da je u windowsima uključen prikaz ekstenzija što po defaultu nije, jer bi se moglo dogoditi da naziv ispadne
    .nomedia.txt (ako su ekstenzije skrivene .txt se ne vidi)
    In vino veritas !
    Omnia mea mecum porto !
    Alea iacta est !

  12. #10
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Treba pripaziti kod ovih iGO Android navigacija , u startu znaju lijepo radit nekoliko dana , a onda problemi s memorijom , rezolucijom ili "izletanjem" iz aplikacije .
    Problemi nastaju korištenjem raznih programčića za oslobađanje memorije ili nepotrebnih datoteka , poput Clean Master_ ili Android Task Manager_a . Svi znamo
    da iGO koristi razne *.zip datoteke i slike *.bmp , a ovi ih programčići (po svojoj procijeni) predlažu za brisanje kao nepotrebne ili kao duple datoteke , pogotovo
    nije dobro , ako takvoj aplikaciji dozvoliš da taj "clean" sama radi .



    *** " Jučer mi je iGO lijepo radio , danas mi uđe u program upišem rutu , a kad okrenem mobitel horizontalno onda mi izleti iz programa "
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  13. #11
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2013
    Postova
    197
    Bodovi
    5.621
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.621, Nivo: 17
    Bodovi: 5.621, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Imam problema isto sa igom samo puno težih.Radi nedostatka memorije prisiljen sam igu premjestiti na sd-karticu.Da bi uopšte ušao u aplikaciju treba 5 minuta.O ostalom da ne pričam,znači da je totalno spor,skoro neupotrebljiv.Kada ga prebacim na tel.memoriju onda radi kako treba.Telefon je huawei ascend y 200.Veličina koju zauzima na sd-kartici je oko 500kb,dok na tel.memoriji zauzima oko 19mb.Imao sam nekih prijedloga u vezi da promijenim sd-karticu.Kartica je došla sa kupljenom nokijom,ne piše na njoj koja je klasa ali ne bi trebala biti loša.Ako je neko imao sličnih problema i kako ih je riješio zamolio bih ga da mi objasni kako i šta dalje.poz
    Zadnji uredio marin71 : 19-11-2013 u 17:25

  14. #12
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao marin71 Pregledaj post
    Imam problema isto sa igom samo puno težih.Radi nedostatka memorije prisiljen sam igu premjestiti na sd-karticu.Da bi uopšte ušao u aplikaciju treba 5 minuta.O ostalom da ne pričam,znači da je totalno spor,skoro neupotrebljiv.Kada ga prebacim na tel.memoriju onda radi kako treba.Telefon je huawei ascend y 200.Veličina koju zauzima na sd-kartici je oko 500kb,dok na tel.memoriji zauzima oko 19mb.Imao sam nekih prijedloga u vezi da promijenim sd-karticu.Kartica je došla sa kupljenom nokijom,ne piše na njoj koja je klasa ali ne bi trebala biti loša.Ako je neko imao sličnih problema i kako ih je riješio zamolio bih ga da mi objasni kako i šta dalje.poz
    Ja bih Ti preporučio da iGO staviš (instaliraš) na SD karticu i da *.apk "fajl" pokreneš ručno s SD kartice iz foldera iGO .
    Po meni se baš i nisi pridržavao postupka ... Pripazi da sam iGO odgovara rezoluciji (320 x 480 pixels) Tvog uređaja ...
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  15. #13
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2013
    Postova
    197
    Bodovi
    5.621
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.621, Nivo: 17
    Bodovi: 5.621, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Igo sam postavio na sd-karticu i sa nje instalirao igo.Znači ja nemam problema sa aplikacijom kada je premjestim na tel.memoriju.Ali uslijed nedostatka memorije moram je vratiti na sd-karticu a tada nastaju problemi.poz

  16. #14
    EMP moderator Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Huawei Mate 10
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    40
    Postova
    3.201
    Bodovi
    32.026
    Nivo
    43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao marin71 Pregledaj post
    Imam problema isto sa igom samo puno težih.Radi nedostatka memorije prisiljen sam igu premjestiti na sd-karticu.Da bi uopšte ušao u aplikaciju treba 5 minuta.O ostalom da ne pričam,znači da je totalno spor,skoro neupotrebljiv.Kada ga prebacim na tel.memoriju onda radi kako treba.Telefon je huawei ascend y 200.Veličina koju zauzima na sd-kartici je oko 500kb,dok na tel.memoriji zauzima oko 19mb.Imao sam nekih prijedloga u vezi da promijenim sd-karticu.Kartica je došla sa kupljenom nokijom,ne piše na njoj koja je klasa ali ne bi trebala biti loša.Ako je neko imao sličnih problema i kako ih je riješio zamolio bih ga da mi objasni kako i šta dalje.poz
    A kako se ponašaju ostale aplikacije na kartici? Stavi karticu u čitač i testiraj ATTO-om, možda je stvarno toliko spora.

  17. #15
    Hardcore forumaš Postignuća:
    VeteranSocialOverdrive25000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Vinkovci
    Mobitel
    Samsung Galaxy A 70
    Operater
    T-com
    Postova
    740
    Bodovi
    31.371
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.371, Nivo: 43
    Bodovi: 31.371, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja sam danas instalirao na LG Optimus F6 LTE, iGO Primo 2.4 Megris od prve radi sve bez grešle i štelovanja

  18. 'Hvala' kaže:


  19. #16
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2013
    Mobitel
    xiaomi 11 t pro
    Postova
    114
    Bodovi
    9.777
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.777, Nivo: 23
    Bodovi: 9.777, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sve sam instalirao kako treba i sve mi radi, ali mi nedostaje ono da mi kaže Nataša "rekalkulacija rute" kada "fulam" skretanje. Da li to treba biti tako u ovoj verziji IGO ili možda postoji u opcijama da se postavi da Nataša izgovori "rekalkulacija rute"? Imam Samsung S3 i mislim da sam sve napravio kako treba što se tiče instalacije i svega ostalog. Molio bih nekog da mi netko objasni postupak kako da to aktiviram ako se može, ako postoji u opcijama ili nešto drugo. Hvala!

  20. #17
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @istrako

    Možda ovi novi iGO Primo nema "rekalkulaciju" , pogledaj po opcijama ! Ja sam to uvijek isključivao na klasičnim navigiacijama , kao i "prebrza vožnja" ...
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  21. 'Hvala' kaže:


  22. #18
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2013
    Mobitel
    xiaomi 11 t pro
    Postova
    114
    Bodovi
    9.777
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.777, Nivo: 23
    Bodovi: 9.777, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tražio sam više puta, ali bez uspjeha. Preživjeti ću i bez toga!

  23. #19
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2010
    Postova
    20
    Bodovi
    6.137
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.137, Nivo: 18
    Bodovi: 6.137, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dakle imam tablet Toshiba Excite Pro. Trenutno imam Navigon i radi perfektno, točan u metar. Problem mi je šta priča na engleski i nemogu to nikako srediti jer tablet nema opciju hrvatski. Morelocale i slične aplikacije ne pomažu pa ako netko ima ideju kako da propriča hrvatski bio bi jako zahvalan.
    Da se vratim na igo navigaciju. Prije par godina sam je ima na prvom "galaksiju" i radila je perfektno.
    Prije dva tri tjedna sam je pokušavao staviti i nema šanse, garant nešto krivo radim a neznam šta.
    Glavno pitanje mi je...dali tablet mora biti rootan?
    Druga stvar je "nestandardna rezolucija" koja je 2560 x 1600.
    Ukratko, ima li rješenja?
    Greška koju ispiše je da nedostaje ili se ne može spojiti s nekom datotekom te da rezolucija ne odgovara a neznam koliko sam točno editirao sys datoteku kad sam se igrao rezolucijom.
    Hvala!

  24. #20
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2013
    Postova
    197
    Bodovi
    5.621
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.621, Nivo: 17
    Bodovi: 5.621, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pokušaj sa ovim linkom : http://www.upl.me/hiTf9d. ako bude problema kombinuj ove stvari

    (Full Screen)

    [Android]
    Fullscreen = 1
    tablet = 0
    has_physical_home_button = 1


    (With top bar )

    [Android]
    Fullscreen = 0
    tablet = 0
    has_physical_home_button = 1


    (For tablet with a lower bar)

    [Android]
    Fullscreen = 1
    tablet = 1
    has_physical_home_button = 1


    (For tablet with upper and lower bars )

    [Android]
    Fullscreen = 0
    tablet = 1
    has_physical_home_button = 1


    kad imaš -> ; <- to je neaktivna linija u sys.txt

    ;NEAKTIVNO
    AKTIVNO

  25. #21
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Može li Tvoj tablet Toshiba Excite Pro imati menije (jezik) hrvatski !
    U slučaju da može prebaci na HR i uživaj u glasu gospođice "Dora"
    koja misli da zna hrvatski , barem se trudi (uliiijevooo, udeeeesno) .

    Ta "nestandardna rezolucija" koja je 2560 x 1600 , stvarno velika ,
    čak i televizori od 50 incha nemaju takvu , sumnjam da ćeš moći
    uštimati iGO na njega , i još da sve radi korektno i kako treba ...





    Poslano s mog HTC One X
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  26. #22
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2010
    Postova
    20
    Bodovi
    6.137
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.137, Nivo: 18
    Bodovi: 6.137, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Može li Tvoj tablet Toshiba Excite Pro imati menije (jezik) hrvatski !
    Ne može nažalost, to sam napisao a za promjeniti jezik s morelocale2 i sličnim nemam dopuštenja jer tablet nije rootan. Provao sam i ubaciti hr jezik u obliku datoteke ali nisam uspio jer nisam našao dobra objašnjenja, s engleskim nisam baš na Ti.
    Ta "nestandardna rezolucija" koja je 2560 x 1600 , stvarno velika ,
    čak i televizori od 50 incha nemaju takvu , sumnjam da ćeš moći
    uštimati iGO na njega , i još da sve radi korektno i kako treba ...
    Ima skinova u toj rezoluciji ali je komplicirano ili me dopuštenja ograničavaju, nešto od toga. Provao sam dosta toga prije mog posta ali nije išlo.
    Za sada ostaje navigon koji stvarno dobro radi samo eto englez je ali mogu se naviknuti, najbitnije da se cesta vidi.
    Ako naletiš majstore na rješenje vjerujem da češ ga podjeliti. poz!

  27. #23
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vidio sam danas po nekim Forumima da postoji iGO podešavanje i za Tvoj uređaj . Baš je šteta što nema HR jezik , a uređaj je vrhunski !
    Pokušat ću pronaći rješenje za Toshibu (nadam se) ...








    Probaj ovu Navigaciju , ona ništa ne pita . Prati upute , danas sam stavio nove karte "Balkan" ...
    http://cafe.mobil.hr/threads/78852-N....0.35-(Android)

    Ovdje je ostatak EU , ali skidanje je dugotrajno. Postoje i karte po državama i grupama kao na prvom postu ! Nema neke razlike u kvaliteti ...
    http://cafe.mobil.hr/threads/78852-N...=1#post1057354
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  28. #24
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2010
    Postova
    20
    Bodovi
    6.137
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.137, Nivo: 18
    Bodovi: 6.137, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao walter66 Pregledaj post
    Vidio sam danas po nekim Forumima da postoji iGO podešavanje i za Tvoj uređaj . Baš je šteta što nema HR jezik , a uređaj je vrhunski !
    Pokušat ću pronaći rješenje za Toshibu (nadam se) ...
    Evo da javim da sam uspio instalirati igo na toshiba tablet u rezoluciji 2500x1600. Stavio sam apk iGO Primo (Explay Infinity II) 9.6.7.318746 (Jul 31 2013) 2560x1600 na externu karticu i instalirao. IGO folder sam ubacio u memoriju telefona(bio sam uvjeren da ide na externu) i proradilo je iz prve u punoj rezoluciji.
    Tablet nije rootan i može.

  29. 'Hvala' kaže:


  30. #25
    EMP moderator Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Huawei Mate 10
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    40
    Postova
    3.201
    Bodovi
    32.026
    Nivo
    43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kakve veze ima hrvatski jezik aplikacije s jezikom OS-a? To su dvije odvojene stvari.


 
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 13 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 12 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. iGO Primo 2.0 Android - Final Edition 2012
    By walter66 in forum Android
    Odgovora: 249
    Posljednji post: 08-07-2017, 21:00
  2. iGO MyWay Primo 2.0 Android (320x480)
    By walter66 in forum Android
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 10-10-2015, 17:58
  3. iGO Primo 2.4
    By walter66 in forum iGO/Becker
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 14-11-2014, 00:40
  4. Igo primo za Xperia S/T
    By Asmoday in forum Android
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 07-07-2013, 19:05
  5. iGO Primo Truck
    By Inovator in forum iGO/Becker
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 04-12-2012, 19:40

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove