Zašto mi ne piše ograničenje brzine dok se vozim? Jedino mi na autocesti pokazuje?
Zašto mi ne piše ograničenje brzine dok se vozim? Jedino mi na autocesti pokazuje?
Nisam siguran , ali mislim da ograničenje brzine pokazuje samo karta EU , ako
se koristi AR onda nema ograničenja brzine (voziš koliko hoćeš - plaćaš kazne) .
Pored navigacije , treba se pridržavati propisima i znakovima na cesti .
Pogledaj malo i opcije uređaja , možda nađeš nešto u vezi toga ...
Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?
Bookmarks