Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 31

Hybrid View

  1. #1
    very old s-mod Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points
    Nagrade:
    Community Award

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Duga Resa (uskoro ;) )
    Mobitel
    Vidi gore i još neki HTC
    Operater
    samo ne A1
    Godina
    62
    Postova
    6.816
    Bodovi
    62.269
    Nivo
    60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    U .System folderu imaš datoteku gmapprom.img veličine cca 2,7 GB. To je postojeća CNE NTU 2013.10. Umjesto natezanja s Mapsourcem, naročito ako stavljaš cijelu kartu, skini img verziju CNE NTU 2014 , preimenuj je u gmapprom.img i zamijeni postojeću. Ako baš želiš biti siguran da neće nešto krivo krenuti postojeći gmapprom.img spremi negdje dok se ne uvjeriš da je sve OK
    In vino veritas !
    Omnia mea mecum porto !
    Alea iacta est !

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Samsung S25
    Operater
    091
    Godina
    43
    Postova
    807
    Bodovi
    15.177
    Nivo
    29
    Bodovi: 15.177, Nivo: 29
    Bodovi: 15.177, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Sljaka Pregledaj post
    U .System folderu imaš datoteku gmapprom.img veličine cca 2,7 GB. To je postojeća CNE NTU 2013.10. Umjesto natezanja s Mapsourcem, naročito ako stavljaš cijelu kartu, skini img verziju CNE NTU 2014 , preimenuj je u gmapprom.img i zamijeni postojeću. Ako baš želiš biti siguran da neće nešto krivo krenuti postojeći gmapprom.img spremi negdje dok se ne uvjeriš da je sve OK
    Hvala. To djeluje poprilicno jednostavno. Samo zamjena tog jednog fajla. Vidim ima tamo jos slicnih pa ni sam nisam znao sto i kako da pocnem. Pa jel bolja opcija s tim mapsourceom ili da ovo samo zamjenim?

    Kad pokrenem onaj mapinstall on mi nudi da instaliran na uredjaj tu najnoviju kartu jer sam skinuo i drugu verziju sa instalacijom. Hoce bit sto ako je samo instaliram ili?
    Zadnji uredio Zrmi : 29-09-2013 u 12:40

  3. #3
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2011
    Lokacija
    novi pazar
    Postova
    83
    Bodovi
    13.441
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.441, Nivo: 27
    Bodovi: 13.441, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    "skini img verziju CNE NTU 2014 , preimenuj je u gmapprom.img i zamijeni postojeću."
    " postojeći gmapprom.img sa tvojeg Garmina spremi negdje dok se ne uvjeriš da je sve OK"

    uradi kao sto ti je sljaka objasnio


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. nuvi 40-kako instlirati kartu europe?
    By tom1 in forum Garmin
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 28-02-2013, 11:19
  2. Odgovora: 1
    Posljednji post: 31-01-2011, 02:25
  3. [garmin nuvi 205t] kako ubaciti karte?
    By sakica in forum Pocket PC/PDA
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 03-01-2010, 14:58
  4. Kako da instaliram karte u Garmin Nuvi 660 ?
    By Innov8 in forum Pocket PC/PDA
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 15-12-2008, 00:12
  5. Garmin nuvi 250W i AdriaRoute 2.0 problem
    By MarioN80 in forum Pocket PC/PDA
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 01-05-2008, 20:17

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove