Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 31

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Zadar
    Mobitel
    Samsung s8
    Operater
    T mobile
    Postova
    267
    Bodovi
    6.813
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.813, Nivo: 19
    Bodovi: 6.813, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 17,0%
    Ukupna aktivnost: 17,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa uzeo sam garmin 2495 Lt europe + ar , i da vidio sam da ima 5 gb zato sam je i skidao na komp prvo.

    Pokušao sam pronaći onaj .system folder al mi se ne pojavljuje iako sam stavio da mi pokazuje skrivene foldere i onu drugu opciju di su sakriveni zaštićeni folderi

  2. #2
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,4%
    Ukupna aktivnost: 99,4%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Loki85 Pregledaj post
    Pa uzeo sam garmin 2495 Lt europe + ar , i da vidio sam da ima 5 gb zato sam je i skidao na komp prvo.

    Pokušao sam pronaći onaj .system folder al mi se ne pojavljuje iako sam stavio da mi pokazuje skrivene foldere i onu drugu opciju di su sakriveni zaštićeni folderi
    Kod novih Garmin uređaja pored skrivenih .system folder_a postoji i još jedna (jebena) zaštita "Your unit uses MTP mode as explained by Garmin"

    O tome sam pisao ovdje ! Pročitaj malo cijelu Temu ... U istoj Temi pogledaj i ovo - by Popotnik , piše na slovenskom jeziku , ali mislim da je dovoljno razumljivo ...

    Sve u svemu Garmin je to jako zakomplicirao , iskorištava neznanje nas običnih ljudi u svoju korist , prodajom mapa (karata za navigaciju) .

    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  3. 'Hvala' kaže:


  4. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Zadar
    Mobitel
    Samsung s8
    Operater
    T mobile
    Postova
    267
    Bodovi
    6.813
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.813, Nivo: 19
    Bodovi: 6.813, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 17,0%
    Ukupna aktivnost: 17,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ali ako sam ja dobio life time update s uređajem zar ne bih trebao preko expressa skidati karte bez problema? Mislim ako nema mjesta na uređaju onda barem na komp?

  5. #4
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,4%
    Ukupna aktivnost: 99,4%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Loki85 Pregledaj post
    ali ako sam ja dobio life time update s uređajem zar ne bih trebao preko expressa skidati karte bez problema? Mislim ako nema mjesta na uređaju onda barem na komp?
    Imaš li taj life time update , pokušaj se raspitati u servisu ! Uređaj je novi i pod garancijom , u koju valjda "upadaju" i karte !
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  6. #5
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Zadar
    Mobitel
    Samsung s8
    Operater
    T mobile
    Postova
    267
    Bodovi
    6.813
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.813, Nivo: 19
    Bodovi: 6.813, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 17,0%
    Ukupna aktivnost: 17,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dakle uspio sam updatati karte, al kako ima previše GB ne stane mi u uređaj... Kako da ih prebacim u uređaj?


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. nuvi 40-kako instlirati kartu europe?
    By tom1 in forum Garmin
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 28-02-2013, 11:19
  2. Odgovora: 1
    Posljednji post: 31-01-2011, 02:25
  3. [garmin nuvi 205t] kako ubaciti karte?
    By sakica in forum Pocket PC/PDA
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 03-01-2010, 14:58
  4. Kako da instaliram karte u Garmin Nuvi 660 ?
    By Innov8 in forum Pocket PC/PDA
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 15-12-2008, 00:12
  5. Garmin nuvi 250W i AdriaRoute 2.0 problem
    By MarioN80 in forum Pocket PC/PDA
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 01-05-2008, 20:17

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove