Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 31

Hybrid View

  1. #1
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,4%
    Ukupna aktivnost: 99,4%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nikako , preveliko je !

    Kupi jednu SD karticu od 8GB i kopiraj na nju , samo bojim se da nakon kopiranja neće radit , radi ID uređaja ili kartice .
    Svaki uređaj ili SD kartica imaju svoj " Unit ID " i prema njemu se generira " Software unlock Code " ...


    Na SD kartici moraš imati folder Garmin , a može biti i folder Map .

    Nisi napisao zašto je to sve veliko 5,3GB . Jesu li to sve karte ili ima više datoteka , ako ima koja imaju imena i ekstenzije *.img ...

    Karta EU ne može biti tako velika velika .

    Ne mogu znati što si skinuo ili "updatao" !
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Zadar
    Mobitel
    Samsung s8
    Operater
    T mobile
    Postova
    267
    Bodovi
    6.813
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.813, Nivo: 19
    Bodovi: 6.813, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 17,0%
    Ukupna aktivnost: 17,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao walter66 Pregledaj post
    Nikako , preveliko je !

    Kupi jednu SD karticu od 8GB i kopiraj na nju , samo bojim se da nakon kopiranja neće radit , radi ID uređaja ili kartice .
    Svaki uređaj ili SD kartica imaju svoj " Unit ID " i prema njemu se generira " Software unlock Code " ...


    Na SD kartici moraš imati folder Garmin , a može biti i folder Map .

    Nisi napisao zašto je to sve veliko 5,3GB . Jesu li to sve karte ili ima više datoteka , ako ima koja imaju imena i ekstenzije *.img ...

    Karta EU ne može biti tako velika velika .

    Ne mogu znati što si skinuo ili "updatao" !
    Skinuo sam i ima 3, 86 gb a ne 5 kako piše prilikom skidanja, i nije u img. ekstenziji već ovako kako se vidi u slici. I mislio sam uzeti kartu od 8.
    Dakle trebalo bi, da je karta manja, onda izbrisati staru i staviti novu na njeno mjesto? program to ne radi automatski sam od sebe?

    Nadogradnja Adria Route je bila mnogo jednostavnija,

    https://www.dropbox.com/sh/5dhaa2jsfmu6vrh/RpoBLumlPu


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. nuvi 40-kako instlirati kartu europe?
    By tom1 in forum Garmin
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 28-02-2013, 11:19
  2. Odgovora: 1
    Posljednji post: 31-01-2011, 02:25
  3. [garmin nuvi 205t] kako ubaciti karte?
    By sakica in forum Pocket PC/PDA
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 03-01-2010, 14:58
  4. Kako da instaliram karte u Garmin Nuvi 660 ?
    By Innov8 in forum Pocket PC/PDA
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 15-12-2008, 00:12
  5. Garmin nuvi 250W i AdriaRoute 2.0 problem
    By MarioN80 in forum Pocket PC/PDA
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 01-05-2008, 20:17

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove