
Izvorno postao
walter66
Nikako , preveliko je !
Kupi jednu SD karticu od 8GB i kopiraj na nju , samo bojim se da nakon kopiranja neće radit , radi ID uređaja ili kartice .
Svaki uređaj ili SD kartica imaju svoj " Unit ID " i prema njemu se generira " Software unlock Code " ...
Na SD kartici moraš imati folder Garmin , a može biti i folder Map .
Nisi napisao zašto je to sve veliko 5,3GB . Jesu li to sve karte ili ima više datoteka , ako ima koja imaju imena i ekstenzije *.img ...
Karta EU ne može biti tako velika velika .
Ne mogu znati što si skinuo ili "updatao" !
Bookmarks