stavljao sam sve otključane karte iz tvojih postova.
stavljao sam sve otključane karte iz tvojih postova.
Probaj onako napraviti kako sam napisao na #prvom postu !
Otvori se Folder "Map" (bez navodnika) , na uređaju u korijenskom direktoriju (Root-u) .
Također se ista stvar može napraviti i na SD kartici , otvoriti Folder Map\adria410.img (možeš staviti bilo koje ime datoteke , bitno je da ima *.img na kraju )
Može biti neograničen broj *.img datoteka , zavisi od slobodnog prostora na uređaju ili kapaciteta SD kartice .
Ne zaboravi u tom slučaju izbrisati iste datoteke :
gmapprom.img
gmapsupp.img
U Garminovim Folderima !
Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?
Walter na dobrom smo putu. Učinio sam kao u prvom postu i sad vidi obje karte ali nikako ne može naći satelite, niti nakon pola sata.
Zaboravio sam ti napomenuti da su karte prije bile napravljene iz mapsourca i prebačene na uređaj tako. Možda je tu mapsource napravio neke izmjene na uređaju tako da sad to nije kompatibilno s ovim kartama ili nešto slično? Odnosno koje foldere i fajlove moram uopće imati u rootu uređaja?
Bookmarks