Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 73

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    26
    Bodovi
    7.694
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.694, Nivo: 20
    Bodovi: 7.694, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    stavljao sam sve otključane karte iz tvojih postova.

  2. #2
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao nikisorer Pregledaj post
    stavljao sam sve otključane karte iz tvojih postova.
    Probaj onako napraviti kako sam napisao na #prvom postu !

    Otvori se Folder "Map" (bez navodnika) , na uređaju u korijenskom direktoriju (Root-u) .

    Također se ista stvar može napraviti i na SD kartici , otvoriti Folder Map\adria410.img (možeš staviti bilo koje ime datoteke , bitno je da ima *.img na kraju )
    Može biti neograničen broj *.img datoteka , zavisi od slobodnog prostora na uređaju ili kapaciteta SD kartice .

    Ne zaboravi u tom slučaju izbrisati iste datoteke :
    gmapprom.img
    gmapsupp.img

    U Garminovim Folderima !
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  3. #3
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    26
    Bodovi
    7.694
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.694, Nivo: 20
    Bodovi: 7.694, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao walter66 Pregledaj post
    Probaj onako napraviti kako sam napisao na #prvom postu !

    Otvori se Folder "Map" (bez navodnika) , na uređaju u korijenskom direktoriju (Root-u) .

    Također se ista stvar može napraviti i na SD kartici , otvoriti Folder Map\adria410.img (možeš staviti bilo koje ime datoteke , bitno je da ima *.img na kraju )
    Može biti neograničen broj *.img datoteka , zavisi od slobodnog prostora na uređaju ili kapaciteta SD kartice .

    Ne zaboravi u tom slučaju izbrisati iste datoteke :
    gmapprom.img
    gmapsupp.img

    U Garminovim Folderima !

    Walter na dobrom smo putu. Učinio sam kao u prvom postu i sad vidi obje karte ali nikako ne može naći satelite, niti nakon pola sata.
    Zaboravio sam ti napomenuti da su karte prije bile napravljene iz mapsourca i prebačene na uređaj tako. Možda je tu mapsource napravio neke izmjene na uređaju tako da sad to nije kompatibilno s ovim kartama ili nešto slično? Odnosno koje foldere i fajlove moram uopće imati u rootu uređaja?


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Ubacivanje karata u Garmin nuvi 205
    By d1010m in forum Pocket PC/PDA
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 16-03-2010, 03:52
  2. Zamjena karata u Garmin 760
    By otop in forum Pocket PC/PDA
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 23-08-2009, 08:41

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove