Radi se o nuvi 1200 uređaju. Na karticu sam kopirau folder Garmin kartu Europe u obliku gmapsupp.img. Nju uređaj uredno prepoznaje. Na samom uređaju u folder Garmin ubacio sam Adriu u obliku gmapprom.img i nju uređaj nikako ne prepoznaje. Napravio sam prethodno update softwarea preko Webupdatera. Može li biti problem s Basemapom? nju u folderu ne vidim iako imam uključeno da pokazuje skrivena mape i fajlove, ali ju vidim u izborniku uređaja pod osnovne karte?Hvala.


Odgovori uz citat

Bookmarks