Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 73

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    26
    Bodovi
    7.694
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.694, Nivo: 20
    Bodovi: 7.694, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Radi se o nuvi 1200 uređaju. Na karticu sam kopirau folder Garmin kartu Europe u obliku gmapsupp.img. Nju uređaj uredno prepoznaje. Na samom uređaju u folder Garmin ubacio sam Adriu u obliku gmapprom.img i nju uređaj nikako ne prepoznaje. Napravio sam prethodno update softwarea preko Webupdatera. Može li biti problem s Basemapom? nju u folderu ne vidim iako imam uključeno da pokazuje skrivena mape i fajlove, ali ju vidim u izborniku uređaja pod osnovne karte?Hvala.

  2. #2
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao nikisorer Pregledaj post
    Radi se o nuvi 1200 uređaju. Na karticu sam kopirau folder Garmin kartu Europe u obliku gmapsupp.img. Nju uređaj uredno prepoznaje. Na samom uređaju u folder Garmin ubacio sam Adriu u obliku gmapprom.img i nju uređaj nikako ne prepoznaje. Napravio sam prethodno update softwarea preko Webupdatera. Može li biti problem s Basemapom? nju u folderu ne vidim iako imam uključeno da pokazuje skrivena mape i fajlove, ali ju vidim u izborniku uređaja pod osnovne karte?Hvala.
    Neznam što bih Ti rekao , sve si uredno napravio , a ne radi ! Na prvom postu sve piše !


    Dali kopiraš otključane karte , ili to radiš preko MapSource !?
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Ubacivanje karata u Garmin nuvi 205
    By d1010m in forum Pocket PC/PDA
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 16-03-2010, 03:52
  2. Zamjena karata u Garmin 760
    By otop in forum Pocket PC/PDA
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 23-08-2009, 08:41

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove