to mi ne odgovara, ostalo mi je 2000 bodova i prelazim na drugu mrežu, a tim tulipanima ne želim ostavit ni lipe viška![]()
to mi ne odgovara, ostalo mi je 2000 bodova i prelazim na drugu mrežu, a tim tulipanima ne želim ostavit ni lipe viška![]()
Djevojke postanu žene kad duboko u sebi spoznaju čvrsti razlog za to
A i ja sada prelazim čim istekne na tele2 40 kn mjesečno bon (smart 30 + uspostava i koji sms) za isti shit što bi u t-mobile morao plačati 125 kn mjesečno.
Ovo s t-bodovima im je bila zadnja kap što su srozali. Ostao bih jedino i dalje na tarifi ako mi ponude xperia S, Galaxy S2 za kunu što bi bilo realno!
Život je jedno, stvarnost sasvim drugo!
Bookmarks