sorry, sorry, greška u koracima,, 3GS sam uzeo u 4.mj.2010.pa ga prodao i doplatio za i4... al to je nebitno koji mob.uzeo sam flex obitelj 300,
ove godine (2011.) sam bio u t centru i teta tamo mi predložila da se prebacim zbog neta u extra obitelj 250 i to sam i učinio (7.mj.2011.g.)
uglavnom 20.4.2012.mi ističe ugovor na nositelja, a na člana sam uzeo nokiju c1 prije 2 mjeseca (to mislim da nema veze sa ničim)
ovo je već 4. ili 5. put da sam ugovorom na t-mobileu, 8 ili 10 god se plača pretplata, to se nesječam točno pa sam se sad stvarno razočaro jer iskreno, naviko sam tih 6mj.ranije uzeti novi mob., a i ovaj put sam se htio počastiti za Božić...i sad osto razočaran


, 3GS sam uzeo u 4.mj.2010.pa ga prodao i doplatio za i4... al to je nebitno koji mob.uzeo sam flex obitelj 300,
i sad osto razočaran
Odgovori uz citat
Bookmarks