Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 1283

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Našice
    Mobitel
    Samsung S2, S4 mini
    Operater
    T-mobile
    Postova
    625
    Bodovi
    10.325
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.325, Nivo: 24
    Bodovi: 10.325, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 27,0%
    Ukupna aktivnost: 27,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    a) prijevremeno produzenje = meni skratili sa 6 na 3 mjeseca. dakle, nije svima isto.
    b) bodovi = sada se vise isplati mjenjati za dodatni novcani iznos (d.n.i.) nego za popust pri kupnji mobitela (p.pri k.m.). preracunato, sada se za 1000 bodova dobije 38,44 kn (d.n.i.) naspram 33,33 kn (p.pri k.m.).
    c) neki su mobiteli sada pojeftinili. prije mjesec dana trebalo je dati i do 1900 kn vise za galaxy s2 (total xl) nego sada sto znaci da tko je tada potrosio 18000 bodova (=1200 kn) je losije prosao nego tko ih sada mjenja (18000b = 600 kn)
    d) preporuka1 za golf3: idi u tele2, uzmi pretplatu na tarifi plan0, isti dan je prebaci u t-mobile kao 3.clana tvoje extra obitelj tarife. dobit ces -50% iducih 24 mj. to si mogao od 25.7.2011., a sada ti je posljednja prilika da to ucinis. iduce godine napravi otpo sebi i zeni
    e) ili zanemari preporuku1 i uzmi preporuku2: na novi pretplatnicki broj kupi iPhone4s (to zelis za ne?) za 398 kn (total xxl) pa odmah isti dan ili nakon par dana prebaci ga kao nositelja na obitelj xxl i unutra ubaci sebe i zenu te četvrtog člana (prijenos iz tele2) placat ćes 250kn/mj+r.f. (koliko i sada zar ne?). iduce godine napravi otpo sebi i zeni
    Rekla teta u t centru da neki još uvijek mogu (valjda povezano s nekim datumima isteka) dok velika večina nemože više ni 3 mj.prije
    Meni tu ništa nije jasno, sorry, al komplicirano mi! kako da išta radim kad nemogu još produžit ugovor? moći ću tek krajem trečeg il početkom četvrtog mjeseca.
    kako da sad aktiviram popust od 50% prije isteka?
    da, prije 2 god.sam uzeo i4 i sad sam mislio da sam zaslužio 4s nakon 2 god.trajnog naloga i svega uredno podmirenog, računi cca 400kn.
    OK, košta 1598kn u mojoj tarifi (poskupio), ajd dat ću i to, a sad još da i čekam kraj ugovora? ako ga ljudi budu čekali bojim se da će mnogi kao i ja otiči pa-pa!

  2. #2
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao vwgolf3 Pregledaj post
    produžit ugovor moći ću tek krajem trečeg il početkom četvrtog mjeseca. da, prije 2 god.sam uzeo i4 i sad sam mislio da sam zaslužio 4s nakon 2 god.trajnog naloga i svega uredno podmirenog, računi cca 400kn

    kako mislis da ti forumasi pomognu ako dajes krive info o samome sebi i ugovorima koje si potpisao?

    velis "prije 2 god.sam uzeo i4".

    tocno je: iPhone4 je predstavljen u lipnju 2010., a prodaja je pocela krajem rujna 2010. u hr.

    pitanje: jesi li ti na proljece 2010. kupio iPhone 3GS ili si ugovor potpisao na proljeće 2011. i tada kupio iPhone4?


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. MAX ADSL- zasnivanje pretplatnićkog odnosa
    By Inovator in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 09-05-2010, 15:20
  2. Produženje pretplate
    By Dr. Beast in forum Tele 2
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 30-03-2009, 08:07
  3. produzenje ugovora?
    By smogovac in forum T - Mobile
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 21-01-2009, 00:49
  4. Produzenje lijecnickog
    By Black_Hawk in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 11-05-2008, 22:37
  5. VIP - raskidanje pretplatnickog odnosa
    By flOoKi in forum T - Mobile
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 05-10-2005, 18:44

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove