
Izvorno postao
ispravljach
a) prijevremeno produzenje = meni skratili sa 6 na 3 mjeseca. dakle, nije svima isto.
b) bodovi = sada se vise isplati mjenjati za dodatni novcani iznos (d.n.i.) nego za popust pri kupnji mobitela (p.pri k.m.). preracunato, sada se za 1000 bodova dobije 38,44 kn (d.n.i.) naspram 33,33 kn (p.pri k.m.).
c) neki su mobiteli sada pojeftinili. prije mjesec dana trebalo je dati i do 1900 kn vise za galaxy s2 (total xl) nego sada sto znaci da tko je tada potrosio 18000 bodova (=1200 kn) je losije prosao nego tko ih sada mjenja (18000b = 600 kn)
d) preporuka1 za golf3: idi u tele2, uzmi pretplatu na tarifi plan0, isti dan je prebaci u t-mobile kao 3.clana tvoje extra obitelj tarife. dobit ces -50% iducih 24 mj. to si mogao od 25.7.2011., a sada ti je posljednja prilika da to ucinis. iduce godine napravi otpo sebi i zeni
e) ili zanemari preporuku1 i uzmi preporuku2: na novi pretplatnicki broj kupi iPhone4s (to zelis za ne?) za 398 kn (total xxl) pa odmah isti dan ili nakon par dana prebaci ga kao nositelja na obitelj xxl i unutra ubaci sebe i zenu te četvrtog člana (prijenos iz tele2) placat ćes 250kn/mj+r.f. (koliko i sada zar ne?). iduce godine napravi otpo sebi i zeni
Bookmarks