Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 332

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2008
    Mobitel
    Asus Zenfone 3
    Operater
    Bonbon
    Postova
    1.334
    Bodovi
    19.680
    Nivo
    34
    Bodovi: 19.680, Nivo: 34
    Bodovi: 19.680, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dal na galaxy s+ pod cell standby ili stanje ćelije ima time without signal, ili vrijeme bez signala? Obično 50% piše - ak piše tako upali airplane mode i zatim nakon minutu ugasit airplane mod...baš me zanima dal na novijim androidim se to javlja? - uglavnom, nakon toga "trika" baterija duže traje

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Feb 2011
    Mobitel
    GNex
    Postova
    96
    Bodovi
    2.507
    Nivo
    11
    Bodovi: 2.507, Nivo: 11
    Bodovi: 2.507, Nivo: 11
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Inovator Pregledaj post
    Četiri dana na Desire-u....uf.
    Koliko sam imao prilike koristiti S+ čini mi se da mu je 24h maksimalac uz WiFi/3G, što je zapravo i realno. Sa nekim drugim ROMom, postavkama CPU-a i tako, dalo bi se izvući i više.
    4 dana ak sam ga koristio za par sms-a i par kratkih poziva dnevno, realno uz normalno koristenje je mogao 2 dana izdrzat komotno.. kod mene je uvijek wifi/3G upaljen, slazem se da jedino undervoltanjem i razlicitim drugim tweakovima bi se kod S+ sacuvalo malo vise baterije

    = Citat = Izvorno postao mlesic Pregledaj post
    Dal na galaxy s+ pod cell standby ili stanje ćelije ima time without signal, ili vrijeme bez signala? Obično 50% piše - ak piše tako upali airplane mode i zatim nakon minutu ugasit airplane mod...baš me zanima dal na novijim androidim se to javlja? - uglavnom, nakon toga "trika" baterija duže traje
    vrijeme bez signala 0% , tak da nis od toga


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Predstavljeni Galaxy W, M Pro, Y i Y Pro
    By Olaf in forum Samsung
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 19-12-2011, 23:34
  2. ROM za Galaxy 3
    By Alen21sa in forum Samsung
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 15-05-2011, 20:18
  3. Samsung I5800 Galaxy 3 vs Galaxy mini
    By robit in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 12-05-2011, 17:00
  4. Galaxy Hero
    By davor in forum Siemens - Ostalo
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 07-09-2003, 17:31

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove