pa većina kad dođe u neki centar najprije gleda izložene mobitele i onda pita:kad mi ističe ugovor i koliko me dođe taj i taj u tarifi toj i toj.da nije takve mogućnosti uzimanja najjnovijeg modela ljudi i bi i prešli na povoljnije operatere koji su se pojavili,nebi npr.vip zadržao toliki broj korisnika.