Upravo kako je netko rekao, bit će veselja za crno tržište kao nekad, početkom desetljeća.Cijene telefona su tada kod nas (bar u prepaid paketima) znale biti i dvostruke nego vani.
Gledam sad, recimo ako uzmem HTC Sensation na novi ugovor od 24 mjeseca u Tele2 uz MMP100 moram ga odmah "u šutu" platiti 3.295,00 Kn + minimalno 2400 Kn (što se lako izrodi i u 3-4000 Kn) u dvije godine.
U dućanu gdje sam obično vani kupovao isti taj Sensation košta 449 €:
http://www.marcopoloshop.it/vendita/...cheda-vodafone
što znači otprilike isto toliko, s tim da nije kodiran, i nitko me ne davi s plaćanjem nikakvih računa, ako imam para stavit ću bon od 100 Kn, ako nemam, neću stavit ništa i bog živjeli...
Bookmarks