Ja i dalje mislim da ce korisnike privuci jeftinijim mobitelima nego nekim forama tipa 50% popusta na pretplatu za preneseni broj,...
To zakljucujem po pricama iz moje okoline gdje nitko ne spominje tarifu kako bitnu karakteristiku vec samo cijenu mobitela (najaktualniji iPhone 4s) uz odredjenu tarifu i eventualno kolika je mjesecna naknada.


Odgovori uz citat
Bookmarks