zato da se smanji količina ljudi koji će kupit broj u nekoj drugoj mreži i odmah ga prenjet u simpu samo zbog ove pogodnosti..
ista su pravila ako npr sklapaš pretplatu, ako prelaziš sa simpe i dulje si korisnik od 3 mjeseca imaš veći popust na mobitel nego korisnik koji uzima novi broj ili ima simpu manje od 3 mjeseca..



Odgovori uz citat
Bookmarks