Čekaj stani malo, svaki mjesec nadoplatim 100kn i dobijem 5GB? za tih 100kn ili for free a 100kn trošim na ostalo? i da li mogu prenijeti vipme data karticu, jer jedino od nje imam valjda pin i puk a to će tražiti
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
zato da se smanji količina ljudi koji će kupit broj u nekoj drugoj mreži i odmah ga prenjet u simpu samo zbog ove pogodnosti..
ista su pravila ako npr sklapaš pretplatu, ako prelaziš sa simpe i dulje si korisnik od 3 mjeseca imaš veći popust na mobitel nego korisnik koji uzima novi broj ili ima simpu manje od 3 mjeseca..
Jasno je meni zašto bi to moglo biti. Nego mene ovdje zanima gdje to piše, budući da ni u Uvjetima korištenja, ni u Pravilniku o prenosivosti broja to ne piše. Dapače, u Uvjetima korištenja odmah na početku eksplicitno piše da pogodnost ostvaruju svi korisnici koji prenesu broj.
Bookmarks