Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2009
    Operater
    BonBon
    Godina
    30
    Postova
    1.411
    Bodovi
    15.229
    Nivo
    29
    Bodovi: 15.229, Nivo: 29
    Bodovi: 15.229, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao cherwar Pregledaj post
    pa kupi bonbon ili tomato na kiosku koristi par sati je pa je prenesi u simpu i imaš jednu na laptopu u stiku xD
    E sad si nam sve reko... Daj, kad nekaj ideš pisat, probaj to iskomponirat da ljudi razumiju...
    btw, nakon dužeg razmišljanja sam te skužio. I caka je ova: broj koj ideš prenes mora bit star minimalno 3 mjeseca, tak da ti ovo nema nekog smisla.
    One day, sky went blue...

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Zg
    Mobitel
    W995
    Operater
    VIPnet
    Godina
    53
    Postova
    328
    Bodovi
    5.743
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.743, Nivo: 17
    Bodovi: 5.743, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 46,0%
    Ukupna aktivnost: 46,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Čekaj stani malo, svaki mjesec nadoplatim 100kn i dobijem 5GB? za tih 100kn ili for free a 100kn trošim na ostalo? i da li mogu prenijeti vipme data karticu, jer jedino od nje imam valjda pin i puk a to će tražiti

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2011
    Postova
    378
    Bodovi
    7.986
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.986, Nivo: 21
    Bodovi: 7.986, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao fico45 Pregledaj post
    I caka je ova: broj koj ideš prenes mora bit star minimalno 3 mjeseca
    Zašto?

  4. #4
    Too old for this Sh**!!! Postignuća:
    SocialVeteran50000 Experience PointsOverdriveTagger First Class

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    München
    Mobitel
    S.G.S23Ultra/ G.Note10+
    Operater
    Telemach/Congstar
    Godina
    38
    Postova
    6.863
    Bodovi
    93.768
    Nivo
    74
    Bodovi: 93.768, Nivo: 74
    Bodovi: 93.768, Nivo: 74
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Mephisto Pregledaj post
    Zašto?
    ...zsto...jer tako piše...
    ..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..

  5. #5
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2011
    Postova
    378
    Bodovi
    7.986
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.986, Nivo: 21
    Bodovi: 7.986, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao //Wild-Boy\\ Pregledaj post
    ...zsto...jer tako piše...
    Gdje?

  6. #6
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    zg
    Mobitel
    HTC Desire HD/ Xoom
    Operater
    t-mobile
    Postova
    254
    Bodovi
    2.952
    Nivo
    12
    Bodovi: 2.952, Nivo: 12
    Bodovi: 2.952, Nivo: 12
    Ukupna aktivnost: 1,0%
    Ukupna aktivnost: 1,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Mephisto Pregledaj post
    Zašto?
    zato da se smanji količina ljudi koji će kupit broj u nekoj drugoj mreži i odmah ga prenjet u simpu samo zbog ove pogodnosti..
    ista su pravila ako npr sklapaš pretplatu, ako prelaziš sa simpe i dulje si korisnik od 3 mjeseca imaš veći popust na mobitel nego korisnik koji uzima novi broj ili ima simpu manje od 3 mjeseca..

  7. #7
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2011
    Postova
    378
    Bodovi
    7.986
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.986, Nivo: 21
    Bodovi: 7.986, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao phoenix1409 Pregledaj post
    zato da se smanji količina ljudi koji će kupit broj u nekoj drugoj mreži i odmah ga prenjet u simpu samo zbog ove pogodnosti..
    ista su pravila ako npr sklapaš pretplatu, ako prelaziš sa simpe i dulje si korisnik od 3 mjeseca imaš veći popust na mobitel nego korisnik koji uzima novi broj ili ima simpu manje od 3 mjeseca..
    Jasno je meni zašto bi to moglo biti. Nego mene ovdje zanima gdje to piše, budući da ni u Uvjetima korištenja, ni u Pravilniku o prenosivosti broja to ne piše. Dapače, u Uvjetima korištenja odmah na početku eksplicitno piše da pogodnost ostvaruju svi korisnici koji prenesu broj.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. S pretplate na simpu, 2. dan neradi mob....
    By Kruno-51 in forum T - Mobile
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 07-02-2011, 17:01
  2. Koliko skidate mjesečno?
    By John Frusciante in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 295
    Posljednji post: 03-01-2011, 06:50
  3. Unlock K200 sa vip-a na simpu
    By Prof. Baltazar in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 30-09-2007, 21:33
  4. web'n'walk za simpu
    By ojpi in forum Mobilni Pristup Internetu
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 20-03-2007, 02:10

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove