@zag0
Dvije sim karitce za jedan broj je napredna opcija, koja se, koliko znam, dodatno naplacuje pa je onda sigurno nece nuditi za prepaid.
Jedina solucija ti je da mobitel koristis kao modem za spajanje PCa na internet.
@zag0
Dvije sim karitce za jedan broj je napredna opcija, koja se, koliko znam, dodatno naplacuje pa je onda sigurno nece nuditi za prepaid.
Jedina solucija ti je da mobitel koristis kao modem za spajanje PCa na internet.
Da znam, al tethering mi ne odgovara jer, kao što rekoh, imam ugovor na VIP-u i ne mogu sad mijenjat operatora. A za 100 kn/mj dobim u VIP-u 5 GB data karticu.
Mislio sam da će ići i ovce i novce - buraz razgovara i SMS-a, a ja surfam sve skupa za 100 kn/mj. Guess not
A one fore s kloniranjem SIM-a?
Bookmarks