Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    28.693
    Nivo
    41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @zag0
    Dvije sim karitce za jedan broj je napredna opcija, koja se, koliko znam, dodatno naplacuje pa je onda sigurno nece nuditi za prepaid.
    Jedina solucija ti je da mobitel koristis kao modem za spajanje PCa na internet.

  2. #2
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Google Nexus 5
    Operater
    Tomato
    Godina
    37
    Postova
    48
    Bodovi
    6.062
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.062, Nivo: 18
    Bodovi: 6.062, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 14,0%
    Ukupna aktivnost: 14,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao 10aLEX Pregledaj post
    @zag0
    Jedina solucija ti je da mobitel koristis kao modem za spajanje PCa na internet.
    Da znam, al tethering mi ne odgovara jer, kao što rekoh, imam ugovor na VIP-u i ne mogu sad mijenjat operatora. A za 100 kn/mj dobim u VIP-u 5 GB data karticu.

    Mislio sam da će ići i ovce i novce - buraz razgovara i SMS-a, a ja surfam sve skupa za 100 kn/mj. Guess not

    A one fore s kloniranjem SIM-a?


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. S pretplate na simpu, 2. dan neradi mob....
    By Kruno-51 in forum T - Mobile
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 07-02-2011, 17:01
  2. Koliko skidate mjesečno?
    By John Frusciante in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 295
    Posljednji post: 03-01-2011, 06:50
  3. Unlock K200 sa vip-a na simpu
    By Prof. Baltazar in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 30-09-2007, 21:33
  4. web'n'walk za simpu
    By ojpi in forum Mobilni Pristup Internetu
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 20-03-2007, 02:10

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove