I ja sam imao isti problem, nemoguće je unlockat 4.2.1 iphone..pa sam ga išao downgradeat i naravno nemam shsh, sad mene zanima dali baš mora biti od mog moba shsh ili ima negdje za dwnloadat? Dali je jedinstven?