u citavom Arena centru nema signala sto me razocaralo jer tamo radim nesto preko student servisa i onda sam citav dan nedostupan.
u citavom Arena centru nema signala sto me razocaralo jer tamo radim nesto preko student servisa i onda sam citav dan nedostupan.
U Areni nema ni signala od t-mobila, barem ga u nedjelju nije bilo
U Zagrebu i još 6 gradova ukinut je nacionalni roaming
Nije ovo za mene ...
Split
City centar one,ni s od signala.
Vip ima signal,pretpostavljan da i tmobile ima signal.![]()
Bookmarks