Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 14 od 29 PrvaPrva ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 24 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 326 do 350 od 706
  1. #326
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    2
    Bodovi
    6.188
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.188, Nivo: 18
    Bodovi: 6.188, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao JBT
    Na newsima kazu da je Tele2 signal danas stigao i u Knin.
    Inace, u subotu sam putovao prema Sloveniji i potez Zagreb - Bregana u cjelosti je pokriven signalom ukljucujuci i granicni prijelaz.
    Danas došao signal i u Garešnicu.

    Vjerojatno ovaj mjesec misle pokrit dobar dio Hrvatske, tako da ubrzo možemo očekivati GPRS.

  2. #327
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Isola di Veglia
    Mobitel
    SGS4, SGN3
    Postova
    608
    Bodovi
    17.457
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.457, Nivo: 32
    Bodovi: 17.457, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao sljubano
    Vjerojatno ovaj mjesec misle pokrit dobar dio Hrvatske, tako da ubrzo možemo očekivati GPRS.
    Bilo bi i vrijema da već pokriju.

  3. #328
    Forum Admin Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    /root/home/
    Mobitel
    DynaTAC 8000X
    Godina
    44
    Postova
    6.913
    Bodovi
    151.800
    Nivo
    93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    upozorenje

    pošto tema sad ima preko 350 postova, a ponajviše jer neki članovi konstantno idu u teški OT, neki čak i u zonu vrijeđanja, ovo je javno upozorenje svima da će svaki sljedeći offtopic biti kažnjen, te da se striktno držite teme, odnosno onoga o čemu se tu prvotno raspravljalo!
    Hvala

  4. #329
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran100 Experience Points5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Mobitel
    Lumia 640 LTE
    Operater
    TELE2
    Postova
    202
    Bodovi
    7.502
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.502, Nivo: 20
    Bodovi: 7.502, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao hrc777
    Bio sam na moru i primjetio sam da je Novalja djelomično pokrivena.
    Vratim se s mora kad ono i Karlovac pokriven, no još uvijek se može spojiti i na VIP.

    I ja bijah na moru zadnjih dana. Ne znam je li rečeno, ali u Posedarju i Maslenici sam u autu otkrio maksimalan Tele2 signal.

  5. #330
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Nov 2005
    Operater
    Tele2
    Postova
    239
    Bodovi
    7.064
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.064, Nivo: 20
    Bodovi: 7.064, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo da izvjestim malo i o signalu tele2 u sibeniku. naime, po cijelom gradu signal je dosta zadovoljavajuci i ne razlikuje se toliko od ostale dvije mreze, s obzirom da su postavljene bazne stanice na sv. Ivanu (gdje je tv odasiljac) i Martinskoj (dakle, OIV-ovi objekti).

    imam teoriju i da je odnedavno proradio i treci odasiljac na brdu Kamenar (gdje su odasiljaci radija Sibenik i Ritam), jer sam na Prokljanskom jezeru imao pun signal, a jedino se Kamenar iz te pozicije vidi opticki. takodjer, signala ima i na tom dijelu autoceste oko skradinskog mosta, pa je jasno zasto je postavljena ta nova bazna stanica.

    signal tele2 ide juzno sve do brodarice (7 km od grada), gdje se u kucama moze uhvatiti neke 2,3 crtice, a zadovoljavajuci je i u dijelovima Vodica.

  6. #331
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Nov 2005
    Operater
    Tele2
    Postova
    239
    Bodovi
    7.064
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.064, Nivo: 20
    Bodovi: 7.064, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mateob
    Već sam sve to davno iznio, pročešljaj malo po threadu.
    pardon, ali eto jos informacija, proradila je bs na hotelu Punta u Vodicama pa cijele Vodice imaju pun signal

  7. #332
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Hvar - Zadar
    Mobitel
    Samsung Galaxy S4
    Operater
    HT
    Godina
    49
    Postova
    491
    Bodovi
    15.822
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao pppprrrr
    pardon, ali eto jos informacija, proradila je bs na hotelu Punta u Vodicama pa cijele Vodice imaju pun signal
    A jel radi onaj na Gaj?

  8. #333
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo izvjesca s autoceste Zagreb - Sl. Brod; Tele2 signal radi u Ivanic Gradu, Popovaci, Lipovljanima, Novskoj i Novoj Gradisci te signali iz tih gradova/mjesta pokrivaju i dijelove autoceste. Bez Tele2 signala su i dalje Sl. Brod i Kutina.

  9. #334
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Nov 2005
    Operater
    Tele2
    Postova
    239
    Bodovi
    7.064
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.064, Nivo: 20
    Bodovi: 7.064, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mateob
    A jel radi onaj na Gaj?
    mislis li na restoran Gaj (ex propala diskoteka Guayas )? onaj prema cesti za stankovce? to mi jedino pada na pamet uz to ime.

  10. #335
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pokriven konačno i Cinestar tj. Branimir centar.

  11. #336
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Hvar - Zadar
    Mobitel
    Samsung Galaxy S4
    Operater
    HT
    Godina
    49
    Postova
    491
    Bodovi
    15.822
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao pppprrrr
    mislis li na restoran Gaj (ex propala diskoteka Guayas )? onaj prema cesti za stankovce? to mi jedino pada na pamet uz to ime.
    Ne nego brdo Gaj iznad primoštena, što je gradonačelnik rezao vodove za struju!

  12. #337
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bio sam u Primostenu prije neka 2 tjedna i tada Tele2 signal nije radio dok su VIP i T Mobile radili preko onih agregata.

  13. #338
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Os
    Operater
    T,T,T
    Postova
    180
    Bodovi
    5.659
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.659, Nivo: 17
    Bodovi: 5.659, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vise se ne mogu spojiti na VIP, od juce kad sam ubacio karticu od Tele2
    mogu samo na njihovu mrezu. Da li je to prestao roaming s VIPom u Os ili sta?

  14. #339
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Hvar - Zadar
    Mobitel
    Samsung Galaxy S4
    Operater
    HT
    Godina
    49
    Postova
    491
    Bodovi
    15.822
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    U Splitu koji je bio pokriven od početka kao i Zg i dalje se može koristiti VIP. Nevjerujem da bi TELE2 odustao od VIP signala u Os dok nisu 100% pokriveni. Pa i nije im u intresu jer su potpisali ugovor na 3 godine o nacionalnom roamingu bez ZG. Zašto bi sad sami sebi uskraćivali ono što plaćaju. Ergo - možda ti je mobitel u defectu.

  15. #340
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jun 2006
    Mobitel
    Nokia 5800XM
    Operater
    Tele2
    Postova
    1.224
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Betina, otok Murter napokon nakon mjesec dana limitiranog signala na koji se mob pokušava spojiti, ali ne uspije, imamo TELE2!
    GPRS i MMS nje rade (na preplati)
    Nokia: 3310 -> 3330 - > 7650 -> 3650 -> N70 -> 6288 -> 5800 XM
    Glupa 6288 pola života provela u Mobisa, sad strahujem da 5800 ne doživi isti scenarij

  16. #341
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Hvar - Zadar
    Mobitel
    Samsung Galaxy S4
    Operater
    HT
    Godina
    49
    Postova
    491
    Bodovi
    15.822
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Prostor od Splita do Makarske je pokriven, osim Omiša.

  17. #342
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Hvar - Zadar
    Mobitel
    Samsung Galaxy S4
    Operater
    HT
    Godina
    49
    Postova
    491
    Bodovi
    15.822
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pokriven je grad Hvar i jedan dio Starog Grada na Hvaru.

  18. #343
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Primjetio sam da su postavljne bazne stanice na varteksovom dimnjaku u varaždinu. Praktički sam siguran da su teletove jer su već gore t-mobileove i vipnetove. No, još nisu u pogonu, inače u vž-u još nema tele2 signala pa su vjerojatno ovo prve postavljene.

  19. #344
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran500 Experience Points10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S-D880
    Operater
    T2-debile T-debile
    Postova
    713
    Bodovi
    11.132
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.132, Nivo: 25
    Bodovi: 11.132, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao JBT
    Pa to je ziva istina no, nazalost, dosta ljudi smatra da je u medjuvremenu izmisljen carobni napitak kojeg nakapas na zgradu i bazna stanica nikne.
    točno , al ne treba očekivat da će T2 za par mjeseci pokrit full signalom i mogućnostima cijelu HR , ja u centru ZG imam problema, al kolko dugo sam imao s ovim drugima , nije mi bed pričekat.
    Pokušaj staviti pristojniji potpis!
    Sljaka!

  20. #345
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ojpi
    Primjetio sam da su postavljne bazne stanice na varteksovom dimnjaku u varaždinu. Praktički sam siguran da su teletove jer su već gore t-mobileove i vipnetove. No, još nisu u pogonu, inače u vž-u još nema tele2 signala pa su vjerojatno ovo prve postavljene.
    Da, to mi bas lici na lokaciju gdje bi isao Tele2, obicno stavljaju na tvornice, dimnjake, silose pa tek onda na stambene objekte.

  21. #346
    stargazer Postignuća:
    VeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    Upernavik
    Mobitel
    Note9
    Godina
    39
    Postova
    6.604
    Bodovi
    56.617
    Nivo
    58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jednom prilikom sam se spojio na tele2 preko t-mobila ..Tada nije bilo signala niti jednog operatera osim njega.

    Jel oni imaju i neki ugovor s njima, to nisam znao..
    Keep calm and fastboot oem unlock.

  22. #347
    stargazer Postignuća:
    VeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    Upernavik
    Mobitel
    Note9
    Godina
    39
    Postova
    6.604
    Bodovi
    56.617
    Nivo
    58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao JBT
    Cudna pjava, mislim da nemaju ugovor.
    Znam, čudno.. Još je onako lijepo ispod T-Mobile HR pisalo TELE2

    Nisam probao slati poruke dok je bio spojen preko TM-a, ali kako se nakon nekoliko min. automatski prebacio na Vip, probao sam se manualno prebacit opet na TM - naravno, nije uspjelo. (foto mi je bio u torbi )

    Ništa, ostaje mizerija
    Keep calm and fastboot oem unlock.

  23. #348
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    virovitica,osijek
    Mobitel
    E550,V3x
    Operater
    Tele2,Vip
    Godina
    45
    Postova
    170
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pojavio se signal i u Virovitici!

  24. #349
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Aug 2006
    Mobitel
    Xperia Miro, Meanit Twin
    Operater
    Vip,T2
    Postova
    245
    Bodovi
    8.087
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.087, Nivo: 21
    Bodovi: 8.087, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Na mom radnom mjestu (Kostrena - za one koje ne znaju blizu Rijeke), na razmaku od par koraka mijenja se T2 na Vip i obrnuto.
    Stavim ga bliže zidu, ono Vip, odmaknem T2.
    Ovo nije jednokratna pojava, više dana za redom.
    Isprobano na raznim uređajima: Samsung, LG, SE, Nokia i kod svih isto

  25. #350
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao noćni_djelatnik
    Na mom radnom mjestu (Kostrena - za one koje ne znaju blizu Rijeke), na razmaku od par koraka mijenja se T2 na Vip i obrnuto.
    Stavim ga bliže zidu, ono Vip, odmaknem T2.
    Ovo nije jednokratna pojava, više dana za redom.
    Isprobano na raznim uređajima: Samsung, LG, SE, Nokia i kod svih isto
    Ništa čudno. Do kostrene dopire iz rijeke slab tele2 signal, pa ga malo uhvati pa ga onda izgubi i prebaci se na vip. Preporučam ti ručni odabir vip mreže dok si tamo.


 
+ Odgovori na temu
Stranica 14 od 29 PrvaPrva ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 24 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Tele2 nagradna igra, istina ili laz?
    By m... in forum Tele 2
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 20-06-2006, 10:30
  2. Sagem My Z55, radi li na tele2?
    By turando in forum Sagem
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 15-01-2006, 22:35
  3. Tele2 priznao problem sa SMS-om
    By sms freak in forum Tele 2
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 02-11-2005, 00:32
  4. Odgovora: 48
    Posljednji post: 28-06-2005, 14:48

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove