Prijavio sam problem sa padom signala na određenom području i nakon nekih 2 tjedna su me kontaktirali ... rekli su da će pratit par dana signal pa će se javit kad nešto naprave. Inače na tom području svi operateri imaju loš signal jer je takvo područje ali u zadnje vrijeme tele2 signal je jednostavno oslabio ...


Odgovori uz citat

Bookmarks