Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 706

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    HTC Sensation
    Operater
    Bonbon
    Godina
    42
    Postova
    72
    Bodovi
    6.145
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.145, Nivo: 18
    Bodovi: 6.145, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Blago vama,vi se bar možete prebaciti na T-mobile signal.
    Ja se pokušavam prebaciti a ono piše "No acces".
    Nazovem SZK,kažu mi u Osijeku se ne može to jer je cjeli pokriven T2 signalom a ja u Tvrđi gdje su zidovi debeli metar i po hvatam jednu crticu pored prozora a na drugom kraju sobe gdje mi je mob kad spavam nema signala,divno

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Operater
    Tele2, Vip
    Postova
    158
    Bodovi
    6.742
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.742, Nivo: 19
    Bodovi: 6.742, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Veki-os Pregledaj post
    Blago vama,vi se bar možete prebaciti na T-mobile signal.
    Ja se pokušavam prebaciti a ono piše "No acces".
    Nazovem SZK,kažu mi u Osijeku se ne može to jer je cjeli pokriven T2 signalom a ja u Tvrđi gdje su zidovi debeli metar i po hvatam jednu crticu pored prozora a na drugom kraju sobe gdje mi je mob kad spavam nema signala,divno
    Tipican problem za mreze koje rade na 1800 MHZ, u ZG su 2G mrezu prebacili na 900 pa je sad pokrivenost u takvm prostorima dosta bolja. Pretpostavljam da ce to uciniti i u drugim gradovima gdje su ili ce ugasiti nacionalni roaming.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Tele2 nagradna igra, istina ili laz?
    By m... in forum Tele 2
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 20-06-2006, 10:30
  2. Sagem My Z55, radi li na tele2?
    By turando in forum Sagem
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 15-01-2006, 22:35
  3. Tele2 priznao problem sa SMS-om
    By sms freak in forum Tele 2
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 02-11-2005, 00:32
  4. Odgovora: 48
    Posljednji post: 28-06-2005, 14:48

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove