= Citat = Izvorno postao Harasho! Pregledaj post
Država naplaćuje pdv na svaki uvoz robe iz strane zemlje, taman i da naručiš poklon od djeda mraza sa sjevernog pola naplatit će ti 23% na vrijednost pošiljke.
Da, iPhone se može kupiti u americi bez ugovorne obveze za samo $600/$700 no svejedno je zaključan na at&t, i ako si možeš sredit takvu kupovinu super, ali zato ostaješ bez garancije... :/
Ali ti zato drzava u kojoj si kupio vrati njihov PDV ( ovo se ne odnosi na e-bay )