Vec je proslo skoro god dana od Satia, bas me zanima namjerava li SE uskoro koji novi xenon-mob izbacit??
Izvorno postao Sonic Vec je proslo skoro god dana od Satia, bas me zanima namjerava li SE uskoro koji novi xenon-mob izbacit?? E to i mene interesira...ili će izbaciti neki s 2.6" dummy telefon ili vjerujem da rade na nekom androidu...
View Tag Cloud
Pravila foruma
Bookmarks