Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 37

Hybrid View

  1. #1
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2004
    Lokacija
    zg
    Mobitel
    i6+ 128gb
    Operater
    sve
    Godina
    40
    Postova
    3.015
    Bodovi
    24.161
    Nivo
    37
    Bodovi: 24.161, Nivo: 37
    Bodovi: 24.161, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne mogu vjerovat da jos ima ljudi koji misle da se ajfon kupuje samo zato jer je apple..lol
    za odlican fi. rez. trebas imati odlican hard+soft +reklamnu kampanju..iphone4 sve to ima,htjeli vi to priznati ili ne...
    +apple ceka slaba buducnost??issss

    da se razumijemo imam htc desire i milestone,ali ovakva neargumenitrana sprdnja mi je prepresmijesna..

  2. #2
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Špišić Bukovica, SL.Brod
    Mobitel
    Motorola Atrix 4G
    Operater
    bonbon
    Godina
    39
    Postova
    5.494
    Bodovi
    38.840
    Nivo
    48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao smogovac Pregledaj post
    ne mogu vjerovat da jos ima ljudi koji misle da se ajfon kupuje samo zato jer je apple..lol
    za odlican fi. rez. trebas imati odlican hard+soft +reklamnu kampanju..iphone4 sve to ima,htjeli vi to priznati ili ne...
    +apple ceka slaba buducnost??issss

    da se razumijemo imam htc desire i milestone,ali ovakva neargumenitrana sprdnja mi je prepresmijesna..
    koji to hard ima, ajmo reć bolji, u usporedbi sa ovom motorolom? pojasni malo. ono što iphone ima jest marketing i marketing.

    Daleko od toga da neću priznati da postoje bolji uređaji od motorole i HTC-a, ali kad je iphone u pitanju... Mislim da je to uopće apsurdno uspoređivati.

  3. #3
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Moto RAZR, ZN5,XOOM
    Operater
    Tele2
    Godina
    40
    Postova
    739
    Bodovi
    25.855
    Nivo
    39
    Bodovi: 25.855, Nivo: 39
    Bodovi: 25.855, Nivo: 39
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    novi iphone ima trenutno najbolji display na tržištu (bar na papiru), treba vidjeti kako to izgleda u praksi..
    uz to još ima koliko čujem i probleme sa prijemom, pa apple mora podučavati korisnike kako točno da drže mob da imaju signal na njemu

    droidx ima puno bolji procesor (iako su clockani na iste vrijednosti), ram je isti
    iphone i dalje ne podržava microsd kartice, nit će ikad podržavati flash u browseru
    tu je onda i veličina ekrana koja je tako-tako s obzirom na današnje standarde, a ono što im najviše zamjeram je upravo taj multitasking i dalje kojeg ni ova verzija iphonea jednostavno nema, a lažno reklamiraju da ima neku njihovu varijantu koja je smeće
    tu je i taj os koji je doživio stvarno male promjene (ajde, priznam im, mogućnost mijenjanja wallpapera je korak naprijed )

    uglavnom, apple ima ogromnu bazu štovatelja, i hrpa ljudi će kupiti i ovaj model, al na tržištu postoje itekako puno jeftiniji i bolji mobovi


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [HTC Wildfire] predstavljen
    By mobber in forum HTC
    Odgovora: 41
    Posljednji post: 20-09-2011, 12:04
  2. Motorola Droid 2
    By SeriousG in forum Lenovo / Motorola
    Odgovora: 42
    Posljednji post: 29-01-2011, 19:36
  3. Froyo neslužbeno dostupan za Droid
    By Bronkosept in forum Lenovo / Motorola
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 16-06-2010, 00:01
  4. Moto Droid XT701
    By pajo2 in forum Lenovo / Motorola
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 07-12-2009, 16:37
  5. Motorola Droid - Najava
    By pajo2 in forum Lenovo / Motorola
    Odgovora: 39
    Posljednji post: 03-11-2009, 18:47

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove