ne mogu vjerovat da jos ima ljudi koji misle da se ajfon kupuje samo zato jer je apple..lol
za odlican fi. rez. trebas imati odlican hard+soft +reklamnu kampanju..iphone4 sve to ima,htjeli vi to priznati ili ne...
+apple ceka slaba buducnost??issss
da se razumijemo imam htc desire i milestone,ali ovakva neargumenitrana sprdnja mi je prepresmijesna..



Odgovori uz citat
pojasni malo. ono što iphone ima jest marketing i marketing. 
Bookmarks