Odlicna aplikacija! Jedino sta sam primjetija jest da se ono vrijeme jedino moze automatski update-ati kad je mob ''zakacen'' na wifi. Pokusavao sam namjestiti da mi se spaja priko operatera posto imam podaktovni paket ali nikako ne ide.....
Ako je tko uspio neka mi napise kako.
Takodjer sam primjetia da nema vise facebooka widgeta a bia je u beta verziji.


Odgovori uz citat
Bookmarks