za mrak tarifu isto, jelda? Mislim, aktiviram besplatne poruke, a ono od 19 do 7 pozivi besplatni... Nemam pojma... Aj valda ce valjat, al mogli su i mms snizit![]()
za mrak tarifu isto, jelda? Mislim, aktiviram besplatne poruke, a ono od 19 do 7 pozivi besplatni... Nemam pojma... Aj valda ce valjat, al mogli su i mms snizit![]()
One day, sky went blue...
Bookmarks