Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 102

Hybrid View

  1. #1
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2007
    Postova
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    već sam izludio od najava da stiže update... Prvo oko božića, pa veljača, pa ožujak, pa se pojavio nekakav raspored za travanj... Svaki mjesec se rok mijenja i koliko vidim sad je na redu lipanj! Na stranim forumima su počeli pisati da bi opet moglo doći do kašnjenja ako se netko u HTC-u sjeti da bi nas sad mogli "vozati" s update-om na Android ver.2.2.

    Shrvan tim vjestima odlučio sam root-ati svog Heroja (Tele2) i mogu reći da mi je žao da to nisam prije izveo. Instalirao sam SenseHero 2.2 ROM i više me stvarno nije briga kad će se pojaviti update. Hero sa novim ROM-om je jednako brz kao i Legend. Kad frend dobije Desire-a vidjet ću koliko je to brže/bolje od onoga što imam! Iz početka mi se činilo da je priča kako HTC ne izdaje update na ver.2.1 zbog toga što nitko ne bi kupio Legend totalna glupost!. Nakon par mjeseci čekanja čini mi se da je to bitan razlog! HTC se brani da ne stigne odraditi pripreme i implementaciju update-a, ali mi je onda još manje jasno kako to stigne par programera koji su sretni ako im uplatim 10$ preko PayPal-a?

    Na nekom forumu sam vidio se nešto uje#$%$lo sa OTA za Hero (piše da je broken) pa će i update ići u dvije faze: pripremna i potpuna. Sad me strah da je to omogućavanje mogućnosti "na kapaljku" - po principu: nešto malo imate, a za bolje kupite naše nove modele za samo dva - tri soma kuna. Baš po tom principu sam kupio Hero-a dok su forumi (a HTC je potvrđivao) da update na ver.2.1 stiže prije božića ili u prvom kvartalu 2010.

    Mislio sam da ću otpiliti HTC zauvjek, ali nakon root-a vidim koliko je dobar mob. Ako nekog zanima radio sam po uputama sa CroDroid stranice. Autor je vrlo jednostavno I jasno opisao postupak – zato ljudi rutajte Heroja i ne čekajte updejt koji (možda) nikad doći neeeeeećeeeeeeeee...!!!

  2. 'Hvala' kaže:


  3. #2
    CFC Postignuća:
    VeteranOverdrive31 days registered50000 Experience PointsTagger First Class
    Nagrade:
    Posting Award

    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    5.469
    Bodovi
    160.434
    Nivo
    95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Ewa Pregledaj post
    Instalirao sam SenseHero 2.2 ROM
    Jesi ti siguran da je 2.2. Nisam nigdje našao taj, 2.1 samo.
    Inače, na xda-dev imaš romova na izbor.

  4. #3
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2007
    Postova
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

  5. #4
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2006
    Operater
    T-HT
    Postova
    71
    Bodovi
    15.176
    Nivo
    29
    Bodovi: 15.176, Nivo: 29
    Bodovi: 15.176, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ewa jel ti radi GPS?
    Vidim po forumima okolo da se ekipa zali da im GPS ne radi na tom 2.2 ROM-u.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [HTC HERO] unlock
    By cert in forum HTC
    Odgovora: 71
    Posljednji post: 29-06-2012, 23:46
  2. [HTC Hero] Update Android
    By Gaastra in forum HTC
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 05-01-2010, 14:30
  3. HTC Touch HD za HTC Hero
    By TechFluence in forum Općenito
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 05-10-2009, 19:33
  4. kako update-at firmware na n96 ioako mobitel kaze da nema novog update-a
    By donsale87 in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 20-08-2009, 12:23
  5. Galaxy Hero
    By davor in forum Siemens - Ostalo
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 07-09-2003, 17:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove