= Citat = Izvorno postao Harasho! Pregledaj post
Izgleda da je ova novost ipak samo za pretplatnike. Također, iOpcija je preimenovana u web'n'walk L.
I ovakvi paketi ostaju za stalno, a ne samo do kraja godine kako je isprva najavljivano.
Onda opet nesto mrljaju sa stranicama jer na Simpi pod Opcije web'n'walk i dalje stoji ta obavijest/link?!?!?

http://www.t-mobile.hr/1/10-10-10-00-00.asp

Inace i za korisnike pise da je to promocija do 31.12.

"U promotivnom razdoblju od 1. svibnja do 31. prosinca 2010. uživajte u novim pogodnostima za web'n'walk!"