Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 373

Tema: Web´n´walk

Hybrid View

  1. #1
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2008
    Mobitel
    Galaxy S7 Edge
    Operater
    Vip®
    Postova
    2.620
    Bodovi
    28.054
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao 10aLEX Pregledaj post
    @ Cionn

    "Ja bi volio da stave jedan paket od recimo 50 MB za recimo 15 kn, za one ne zahtjevne korisnike.. "

    Isto tako se mozes pitati zasto je cijena izvan paketa cca. 6kn=100kB, a odgovor je da te natjeraju da trosis sto vise, prvenstveno novaca a posredno i Mb
    Mislim da nikada neces dozivjeti da je 15kn=50Mb vec prije 20kn=50Mb a 25kn=125Mb i onda ces i sam iako ti je 50Mb dovoljno uvijek kupovati ovaj za 5kn skuplji paket!!
    Ma nemoj mi rec, a kaj su do sad radili nego prodavali tu foru sa 15 kn 20 mb i 20kn 100 mb??
    To me zato i nervira taj T-Lopov jel uzasne su mu cijene ako nisi na pretplati ili ako nemas tu neku opciju aktiviranu
    "Because the people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do" S. Jobs

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    28.693
    Nivo
    41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao -->Cionn<-- Pregledaj post
    Ma nemoj mi rec, a kaj su do sad radili nego prodavali tu foru sa 15 kn 20 mb i 20kn 100 mb??
    To me zato i nervira taj T-Lopov jel uzasne su mu cijene ako nisi na pretplati ili ako nemas tu neku opciju aktiviranu
    Ja ne branim t-mobile, samo ti objasnjavam njihovu politiku!
    U krajnjem slucaju mozes uzeti Tele2 prepaid gdje imas pakete 10kn=20Mb ili 20kn=50Mb ali bez vremenskog ogranicenja (kao ovdje sto je 30 dana) ili cak osnovnu tarifu koja je takodje relativno povoljna 0,5kn=100kB.


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove