@ Cionn
"Ja bi volio da stave jedan paket od recimo 50 MB za recimo 15 kn, za one ne zahtjevne korisnike.. "
Isto tako se mozes pitati zasto je cijena izvan paketa cca. 6kn=100kB, a odgovor je da te natjeraju da trosis sto vise, prvenstveno novaca a posredno i Mb
Mislim da nikada neces dozivjeti da je 15kn=50Mb vec prije 20kn=50Mb a 25kn=125Mb i onda ces i sam iako ti je 50Mb dovoljno uvijek kupovati ovaj za 5kn skuplji paket!!![]()
![]()



Odgovori uz citat

Bookmarks