dečki, uz najbolju volju, ja vas gotovo ništa ne razumijem...

Inovator, možeš prevesti svoj dio? jesam dobro shvatio da ako nešto zabrljam ili rootam milestone, dal ju mogu donijeti k tebi i ti ćeš magično napraviti da ona bude kao iz tvornice ?