dečki, uz najbolju volju, ja vas gotovo ništa ne razumijem...
Inovator, možeš prevesti svoj dio? jesam dobro shvatio da ako nešto zabrljam ili rootam milestone, dal ju mogu donijeti k tebi i ti ćeš magično napraviti da ona bude kao iz tvornice?
dečki, uz najbolju volju, ja vas gotovo ništa ne razumijem...
Inovator, možeš prevesti svoj dio? jesam dobro shvatio da ako nešto zabrljam ili rootam milestone, dal ju mogu donijeti k tebi i ti ćeš magično napraviti da ona bude kao iz tvornice?
Bookmarks