Nece ici, krajem 2008 su uveli foru sa auth serverom, a primjena istog je isla gradacijski od najskupljih prema jeftinjim mobitelima. Jasno tu ne ubrajam ODM modele. Znaci ako cete morati, rjesenje je odnijeti mob nekom sa servisnom opremom, sinoc sam bas provjerio kod sebe i dalje je sve dostupno preko opreme, Motorola nije blokirala dongle-ve kako je to prosle god napravio SE na par komada pa je bilo neko vrijeme nemoguce radit unlock na A2 platformi.
Nadam se samo da ce do nas doci i ostali modeli Motorole na Androidu i to nesto brze od Milestone-a, pa cemo se poigrati opseznije s moddingom![]()



Odgovori uz citat
Bookmarks