kratki review
kupio ga prije par dana, nebrendiranog
iskreno, nisam ga kupovao ni zbog kamere, ni zbog symbiana ni zbog iceg, nego mi se fakat svidio mob, pa kad sam pogledo specifikacije, ostao sam paf
kamera funkcionira fenomenalno ( za mene), ima bolju sliku nego moj stari fotic, vise nego dovoljno da me zadovolji, filmice nisam jos probao snimat
touch je dobar, hvata stvarno 97% stvari, stylus nisam izvadio iz folije jos, niti necu
novi izgled menija je osvjezenje, dosta funkcionalan, kad se naviknes, nemres bez njega
naravno, napucao ga ja igrama, vecina zadovoljila

pisanje poruka ugodno i na qwertyu (nemam ni mrsave ni debele prste, normala jel)
ugodno sjeda u ruku pri razgovoru, zvucnik je dosta slab, alarmi su pretihi (g700 je budio i mrtve sa svojim alarmom) ali to se rijesi povecavanjem snage u audacityu il tak nes (ionak mi nije vazna kvaliteta za alarm, sam da me probudi)
wi fi nisam nazalost jos isprobao, ne da mi ga se sastavljat doma
osim toga kaj se bojim da ce prikljucak (ono di se steka za punjenje i sluske) otic dosta brzo, stvarno u redu mob
moooozda malo preskup, ali ionak nisam ja kupovao tak da mi bilo svejedno
e da, ono nalazenje faca funkcionira savrseno

dobra stvar
Bookmarks