Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 571

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Mobitel
    LG GT 540 optimus
    Postova
    541
    Bodovi
    8.420
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.420, Nivo: 21
    Bodovi: 8.420, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0,9%
    Ukupna aktivnost: 0,9%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao technorocker Pregledaj post
    kratki review

    kupio ga prije par dana, nebrendiranog
    iskreno, nisam ga kupovao ni zbog kamere, ni zbog symbiana ni zbog iceg, nego mi se fakat svidio mob, pa kad sam pogledo specifikacije, ostao sam paf

    kamera funkcionira fenomenalno ( za mene), ima bolju sliku nego moj stari fotic, vise nego dovoljno da me zadovolji, filmice nisam jos probao snimat
    touch je dobar, hvata stvarno 97% stvari, stylus nisam izvadio iz folije jos, niti necu
    novi izgled menija je osvjezenje, dosta funkcionalan, kad se naviknes, nemres bez njega
    naravno, napucao ga ja igrama, vecina zadovoljila
    pisanje poruka ugodno i na qwertyu (nemam ni mrsave ni debele prste, normala jel)
    ugodno sjeda u ruku pri razgovoru, zvucnik je dosta slab, alarmi su pretihi (g700 je budio i mrtve sa svojim alarmom) ali to se rijesi povecavanjem snage u audacityu il tak nes (ionak mi nije vazna kvaliteta za alarm, sam da me probudi)
    wi fi nisam nazalost jos isprobao, ne da mi ga se sastavljat doma
    osim toga kaj se bojim da ce prikljucak (ono di se steka za punjenje i sluske) otic dosta brzo, stvarno u redu mob
    moooozda malo preskup, ali ionak nisam ja kupovao tak da mi bilo svejedno

    e da, ono nalazenje faca funkcionira savrseno
    dobra stvar
    pojasni ono crveno kako pojačati zvuk na zvučniku.

  2. #2
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    ZG, Jarun
    Mobitel
    Satio
    Operater
    Tele 2
    Godina
    37
    Postova
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mrcina Pregledaj post
    pojasni ono crveno kako pojačati zvuk na zvučniku.
    nisam reko pojacati zvuk na zvucniku
    neg sam mislio na pojacavanje putem programa(daklem, pojavacanje samog tona naustrb kvalitete)
    google : audacity


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Sony Ericsson P1
    By pero1985 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 134
    Posljednji post: 22-06-2010, 18:11
  2. Satio vs N97 vs X1
    By amotamo in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 04-11-2009, 13:46
  3. Sony Ericsson web bug :D
    By tomios in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 07-12-2006, 07:24

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove