= Citat = Izvorno postao Madfish Pregledaj post
Nikad nisam cuo da je netko to radio preko moba.Iskreno ne znam ni kak bi to bilo moguce,da mob sam sebe update-a :-)
Mozes probati ;-) pa javi.
Naravno,znas da za to trebas imati neki data paket za net..
I napraviti backup stvari na mobu..
A sto se tice ovog drugog,moze primjer?
Eventualno da brandirana verzija nije dobila isto sto i genericka.
naravno da je moguce, mislim cak negdje od t68-ice drevne, u postavkama imas update service.
U principu ne bi trebala nikakva razlika biti ako uspjesno napravis update, ali naravno to ce te malo vise kostati nego preko seusa, osim ako nemas neki data paket za net kao sto je rekao madfish