Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 226

Hybrid View

  1. #1
    Najčlan 2009. Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger Second Class250 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S10e
    Operater
    A1
    Godina
    33
    Postova
    3.010
    Bodovi
    50.075
    Nivo
    54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Skužiti će te 100%.
    Ali, zeznuti će te tek na redemptionu Kada uzmeš neku poštenu nagradu (tipa ja iPod 16GB )- provjerit će te i oduzet ti bodove.
    Koliko god ti pazio, mijenjao IP i ne znam što- izgleda da lako otkriju.

    Pa, ako imaš nekoga vani tko ti može na svoj paypal primiti- 20$ je tvojih.
    ˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zadar
    Mobitel
    LG Optimus 2X
    Operater
    T-Mobile Mrak Tarifa
    Godina
    31
    Postova
    302
    Bodovi
    11.145
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.145, Nivo: 25
    Bodovi: 11.145, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao georgy Pregledaj post
    Skužiti će te 100%.
    Ali, zeznuti će te tek na redemptionu Kada uzmeš neku poštenu nagradu (tipa ja iPod 16GB )- provjerit će te i oduzet ti bodove.
    Koliko god ti pazio, mijenjao IP i ne znam što- izgleda da lako otkriju.

    Pa, ako imaš nekoga vani tko ti može na svoj paypal primiti- 20$ je tvojih.

    Imam 20 pozivnica za Lockerz.
    Skupljam za PSP (200 bodova),Nintendo Wii (250 bodova) ili iPod Touch 8gb (325 bodova),tako da bi mi dobro došlo da zaradim još bodova i preko pozivnica.
    Zainteresirani na PM.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odgovora: 1
    Posljednji post: 28-09-2009, 23:48
  2. Vip nije baš pismen
    By Compov in forum T - Mobile
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 03-05-2006, 17:51
  3. Nije Istina!!!!
    By cyberphere in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 26-03-2005, 22:05
  4. Ima li koja da jos nije?
    By Šile in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 52
    Posljednji post: 28-08-2004, 10:59

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove