Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 98

Tema: Mrak tarifa

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2003
    Lokacija
    Stara Trešnjevka
    Mobitel
    Nokia 6500
    Operater
    098, 095
    Godina
    40
    Postova
    34
    Bodovi
    6.646
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.646, Nivo: 19
    Bodovi: 6.646, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    I ja od danas koristim mrak tarifu, a zanima me da li tih besplatnih 25 mb vrijedi samo za GPRS ili se moze spajati i preko UMTS?

    Pozdrav.

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    973
    Bodovi
    16.302
    Nivo
    30
    Bodovi: 16.302, Nivo: 30
    Bodovi: 16.302, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 99,0%
    Ukupna aktivnost: 99,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao goran-zg Pregledaj post
    I ja od danas koristim mrak tarifu, a zanima me da li tih besplatnih 25 mb vrijedi samo za GPRS ili se moze spajati i preko UMTS?

    Pozdrav.
    Vrijede za GPRS,EDGE,UMTS i HSPA.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Tarifa 5...
    By newbie_new in forum A1
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 03-12-2007, 21:39
  2. Tarifa 60?????
    By $DjUbRe$ in forum T - Mobile
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 15-02-2005, 16:49
  3. Z 600 mrak!
    By mario_mario in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 133
    Posljednji post: 06-03-2004, 17:37
  4. T 610 stvarno mrak
    By mario_mario in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 25-06-2003, 00:28

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove