I ja od danas koristim mrak tarifu, a zanima me da li tih besplatnih 25 mb vrijedi samo za GPRS ili se moze spajati i preko UMTS?
Pozdrav.
I ja od danas koristim mrak tarifu, a zanima me da li tih besplatnih 25 mb vrijedi samo za GPRS ili se moze spajati i preko UMTS?
Pozdrav.
Bookmarks