Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 98

Tema: Mrak tarifa

Hybrid View

  1. #1
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Jan 2003
    Lokacija
    Pozivni 058
    Mobitel
    Puna ladica
    Operater
    T-Vip2
    Godina
    54
    Postova
    3.113
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Informirali su te nepotpuno. Moguće je koristit tzv. "BlackBerry connect" uslugu koja radi na točno određenim uređajima i to nekim starijim npr. Nokia 9500 i E61i. Dakle na ovim i još nekim se može koristiti spomenuta usluga koja simulira matičnu uslugu na BB uređajima.

    Na novijim Nokia uređaima BlackBerry connect nije moguć jer su Nokia i RIM prekinuli tu vrstu suradnje i Nokia je izbacila Nokia Messaging kao pandan BlackBerry uslugama.

    Dakle, na E71 koristiš Nokia Messaging koji nema ama baš nikakve veze s Blackberry instant e-mail uslugom. Pri tom ćeš naravno trošit svoj wnw paket za prijenos podataka.

  2. #2
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Oct 2008
    Mobitel
    D880
    Operater
    T-mobile, TELE2
    Postova
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Drug Mile Pregledaj post
    Informirali su te nepotpuno. Moguće je koristit tzv. "BlackBerry connect" uslugu koja radi na točno određenim uređajima i to nekim starijim npr. Nokia 9500 i E61i. Dakle na ovim i još nekim se može koristiti spomenuta usluga koja simulira matičnu uslugu na BB uređajima.

    Na novijim Nokia uređaima BlackBerry connect nije moguć jer su Nokia i RIM prekinuli tu vrstu suradnje i Nokia je izbacila Nokia Messaging kao pandan BlackBerry uslugama.

    Dakle, na E71 koristiš Nokia Messaging koji nema ama baš nikakve veze s Blackberry instant e-mail uslugom. Pri tom ćeš naravno trošit svoj wnw paket za prijenos podataka.
    Hvala na odgovoru, još da su to znali i ovi iz T-mobile-a uštedio bih si pare ne kupivši E71.

    Imam samo jedno pitanje, ali ovoga puta u vezi sa BB uređajima, da li mogu imati problema sa registracijom uređaja preko interneta (PIN itd.) ukoliko je uređaj bio prethodno rabljen.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Tarifa 5...
    By newbie_new in forum A1
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 03-12-2007, 21:39
  2. Tarifa 60?????
    By $DjUbRe$ in forum T - Mobile
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 15-02-2005, 16:49
  3. Z 600 mrak!
    By mario_mario in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 133
    Posljednji post: 06-03-2004, 17:37
  4. T 610 stvarno mrak
    By mario_mario in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 25-06-2003, 00:28

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove